سرپرست سابق باشگاه ملوان انزلی گفت: معمایی قبل از هدایتی قرار بود به ملوان بیاید و مدیرعامل شود.     […]

سرپرست سابق باشگاه ملوان انزلی گفت: معمایی قبل از هدایتی قرار بود به ملوان بیاید و مدیرعامل شود.

 

 

 

 

 

حسین غلامی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد انتخاب مسعود معمایی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه، گفت: ۲ سال پیش و قبل از حضور هدایتی قرار بود مسعود معمایی به عنوان مدیرعامل به ملوان بیاید و سرمایه‌گذارهایی هم همراه خودش بیاورد و جلسه‌هایی هم در نیروی دریایی برگزار شد که به نتیجه نرسید اما ارتباط با ما معمایی قطع نشد.

 

 

وی ادامه داد: بعد از حضور مالک جدید من معمایی را به عنوان مدیرعامل پیشنهاد کردم اما با توجه به شرایط موجود مصحلت اینگونه تشخیص داده شد که من به عنوان سرپرست موقت باشگاه کار کنم و معمایی را هم به هیات مدیره باشگاه معرفی کردیم . معمایی کارنامه خوبی در راه آهن دارد و یک مدیر ورزشی با سابقه درخشان است.

 

 

غلامی در مورد پست خودش در ملوان بعد از حضور معمایی گفت: من به عنوان دست راست معمایی در ملوان فعالیتم را ادامه خواهم داد این خواسته خود معمایی است و پست و مقام در باشگاه ملوان برای من اهمیتی ندارد و می‌خواهم به ملوان خدمت کنم. از کودکی روی سکوهای ورزشگاه ملوان را تشویق کرده‌ام و به این تیم علاقمندم و معتقدم هرکاری برای ملوان انجام بدهیم به عنوان یک یادگاری خوب در ذهن هواداران ملوان باقی می‌ماند.