بازیکن ملوان گفت: از زمانی که آقای محجوب آمدند به تمام قول های خود عمل کردند و آرامش خاصی بر […]

بازیکن ملوان گفت: از زمانی که آقای محجوب آمدند به تمام قول های خود عمل کردند و آرامش خاصی بر تیم حاکم شد.

 

 

 

 

 

مهدی دغاغله در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص بازی با استقلال تهران اظهار داشت: با یک بازی منطقی و حساب شده و با اجرای تاکتیک مدنظر آقای اسکوچیچ توانستیم استقلال تهران را ببریم.

 

مهاجم هشت گله ملوان در خصوص گلی که به استقلال تهران زد، گفت: این گل را شانسی به ثمر نرساندم. زمانی که شاهین ثاقبی توپ را شوت زد من سرم را چرخاندم و گل زدم.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا امیدوار به کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر است، خاطر نشان کرد: سعی می کنم تا در سه بازی باقی مانده گل های بیشتری بزنم و آقای گل بشوم. به نظر من نسبت به دقایقی که بازی کرده و گل زده ام، آقای گل هستم.

 

وی در مورد پیش بینی خود از جایگاه ملوان در انتهای لیگ سیزدهم، گفت: هیچ کس در ابتدای فصل فکرش را نمی کرد در این جای جدول باشیم، همه بچه ها و مجموعه عوامل باشگاه از تدارکات تا مدیریت تلاش کردیم تا به این جایگاه عالی دست پیدا کنیم.

 

دغاغله افزود: پیش بینی می کنم ملوان در انتهای فصل مقام ششم را کسب کند.

 

وی در مورد فهرست جدید تیم ملی اظهار داشت: ملوان با این همه بازی های خوب در لیگ سیزدهم و این بازی خوب مقابل استقلال، لیاقت این را داشت که نمایندگانی را در تیم ملی داشته باشد.

 

وی افزود: مازیار زارع، امیر حسین فشنگچی، سعید یوسف زاده، سید جلال رافخایی، سیامک کوروشی، احمد آهی و من از جمله بازیکنانی بودیم که شایستگی دعوت به تیم ملی را داشتیم.

 

مهاجم ملوان ادامه داد: با این حال این سلیقه مربی است و کاری نمی شود کرد. باید به سلیقه کی روش احترام بگذاریم.

 

دغاغله در خصوص حمایت های سیروس محجوب از باشگاه ملوان گفت: از زمانی که آقای محجوب آمدند به تمام قول های خود عمل کردند و آرامش خاصی بر تیم حاکم شد.

 

وی افزود: این آرامش کمک کرد تا این نتایج خوب را بگیریم. جا دارد در همین جا از زحمات آقای محجوب مالک باشگاه ملوان تشکر کنم.

 

وی ادامه داد: از ناخدا غلامی نیز تشکر می کنم که در این مدت تلاش زیادی برای ملوان انجام داده اند.

 

مهاجم ملوان در پایان گفت: وقتی ملوان موفق می شود خوشحالی مردم انزلی را نمی شود با چیزی عوض کرد. امیدوارم این نوار موفقیت ادامه داشته باشد.