سرپرست باشگاه ملوان بندرانزلی اعلام کرد قطعا با تمدید قرارداد دراگان اسکوچیچ و جذب نفرات مدنظر، ملوان فصل آینده یک […]

سرپرست باشگاه ملوان بندرانزلی اعلام کرد قطعا با تمدید قرارداد دراگان اسکوچیچ و جذب نفرات مدنظر، ملوان فصل آینده یک پای قهرمانی در جام حذفی خواهد بود.

 

حسین غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ملوان و تمدید قرارداد با دراگان اسکوچیچ، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: سیروس محجوب مالک باشگاه طی روزهای گذشته مذاکرات خوبی با دراگان اسکوچیچ داشت و توافقات اولیه صورت گرفته است اما در روزهای آینده قرار است طرفین به یک نقطه مشترک در مورد مسائل مالی برسند تا قرارداد این مربی را تمدید کنیم.

 

وی با بیان اینکه در توانایی‌های فنی اسکوچیچ شکی وجود ندارد، اضافه کرد: قطعا با تمدید قرارداد اسکوچیچ و جذب نفرات مدنظرمان، ملوان در فصل آینده یک پای قهرمانی در جام حذفی شده است. البته برای رسیدن به موفقیت در مسابقات لیگ، به داشتن زیر ساخت مناسب نیاز است و اگر امکانات لازم وجود نداشته باشد، همه تلاش‌های بی‌فایده خواهد بود.

 

سرپرست باشگاه ملوان در ادامه یادآور شد: سیروس محجوب هم به داشتن زیر ساخت‌ها تاکید دارد و در این مدت تلاش کرده است ملوان را از همه نظر به یک باشگاه حرفه‌ای تبدیل کند که برای رسیدن به چنین هدفی نیاز به زمان و تلاش و همکاری همه مسئولان دارد. قطعا در صورت داشتن امکانات حرفه‌ای، قهرمانی در لیگ و رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا دور از دسترس نخواهد بود.

 

وی در مورد اینکه محجوب می‌خواهد ورزشگاه تختی انزلی را مسقف کرده و تغییرات عمده‌ای در آن ایجاد کند، تاکید کرد: قرار است قسمتی از ورزشگاه تختی انزلی مسقف شده و ایرادات اصلی آن برطرف شود. در این زمینه مکاتباتی با هیات فوتبال استان انجام دادیم که این ورزشگاه بصورت اجاره به شرط تملیک و مدت‌دار در اختیار مالک باشگاه قرار گیرد. در اینصورت می‌توان در ورزشگاه انزلی هزینه کرد و ۳۰ درصد از اشکالاتی که AFC از این ورزشگاه گرفته است را برطرف کنیم.

 

غلامی با بیان اینکه در صورت موافقت با این درخواست به سرعت اقدامات لازم در این خصوص انجام می‌شود، اضافه کرد: خوشبختانه در این مدت هیات مدیره هم قوی‌تر شده و امیدوارم با حضور این افراد توانمند در هیات مدیره و باشگاه و انجام کارهای اقتصادی و عمرانی، در آینده‌ای نزدیک ملوان روی پای خود ایستاده و به یکی از قدرت‌های فوتبال ایران تبدیل شود.

 

وی با توصیه به هوداران ملوان که باید صبور باشند زیرا آینده روشنی را برای این باشگاه متصور است، خاطرنشان کرد: هواداران باید به سیروس محجوب و مدیران باشگاه فرصت داده و عجله نکنند. ملوان در این چندساله به دلیل نداشتن زیر ساخت‌های لازم، متضرر شده است اما با تدابیر محجوب، کم کم در مسیر حرفه‌ای شدن قرار گرفته است و قطعا در زمان ۲ ساله، ملوان به باشگاهی که من همیشه آرزوی آن را داشتم، تبدیل خواهد شد، باشگاهی الگو که هواداران به داشتن آن افتخار خواهند کرد.

 

سرپرست باشگاه ملوان در مورد خبر مذاکره‌اش با مازیار زارع و سیدجلال رافخوایی جهت تمدید قراردادشان برای ادامه حضور در این تیم و اینکه آیا این موضوع با موافقت اسکوچیچ انجام شده؟، تصریح کرد: بنده به هیچ عنوان کسی را نه به اسکوچیچ تحمیل کرده و یا پیشنهاد می‌دهم.

 

وی اضافه کرد: این مربی تمام بازیکنان ایران را کاملا می‌شناسد اما مطمئن بودیم این دو بازیکنان در فهرست نفرات فصل آینده اسکوچیچ (درصورت تمدید قراردادش با ملوان) قرار دارند، به همین دلیل بصورت شفاهی با آنها مذاکراتی را انجام دادم.

 

غلامی با بیان اینکه حفظ پیکره و استخوانبدی تیم بسیار مهم است، افزود: مازیار و سیدجلال از بازیکنان بومی و تاثیرگذار ملوان هستند و به خاطر ارتباط نزدیکی که با این بازیکنان در این سال‌ها به عنوان سرپرست تیم و یا باشگاه داشته‌ام، بدون مقدمه با آنها صحبت کردم و موافقت اولیه آنها را هم گرفتم. ضمن اینکه به اسکوچیچ هم گفته‌ام، از زمانیکه فهرست نفرات مدنظر فصل آینده‌اش را ارائه کند، مذاکرات خود را برای جذب آنها آغاز می‌کنم.

 

وی در مورد اینکه چقدر امیدوار است کمیته انضباطی یک امتیاز کسر شده از این تیم را باز گرداند، خاطرنشان کرد: طی صحبتی که با آقای حسن‌زاده داشتم، به نظر می‌رسد این امتیاز ملوان بازگردانده نمی‌شود اما من می‌گویم وقتی تنبیهی را برای یک باشگاه در نظر می‌گیرید، باید راهکار قانونی برای تشویق آن باشگاه و بازگرداندن امتیاز هم در نظر گرفت. در بازی‌های اخیر همه شاهد بودند هواداران ملوان تنها به تشویق تیم خود می‌پردازند و حتی در مواردی هم تیم مقابل را تشویق می‌کنند که این نکات مثبت هم دیده شود.

 

غلامی در پایان در مورد آخرین وضعیت سعید عزت‌اللهی و پیشنهاداتی که این بازیکن دارد، گفت: من به سعید علاقه خاصی داریم زیرا از نظر فنی و اخلاقی بازیکن بسیار خوبی است. البته همه چیز در مورد آینده این بازیکن به تصمیم مالک باشگاه و سرمربی تیم دارد ولی قطعا اگر او به پیشرفت خود ادامه دهد، آینده بسیار خوبی را پیش رو خواهد داشت.

 

منبع : مهر