مالک باشگاه ملوان بندرانزلی تاکید کرد، حضور سرمربی تیم فوتبال این باشگاه در تیم فوتبال المپیک ایران به صلاح سپیدپوشان […]

مالک باشگاه ملوان بندرانزلی تاکید کرد، حضور سرمربی تیم فوتبال این باشگاه در تیم فوتبال المپیک ایران به صلاح سپیدپوشان انزلی نیست.

سیروس محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در واکنش به ادعای آیت‌اللهی مبنی براینکه دراگان اسکوچیچ یکی از گزینه‌های هدایت تیم فوتبال المپیک ایران است، گفت: برای همه ما موفقیت تیم المپیک اهمیت فراوانی دارد اما تا جایی که امکان داشته باشد اجازه جدایی به اسکوچیچ را نمی‌دهیم.

وی ادامه داد: درست است که بحث حمایت از تیم المپیک مطرح است اما در کشورمان مربیان خوب دیگری داریم که بتوانند به این تیم کمک کنند. تیم زیر ۲۲ سال برای ما مهم است اما برای ما موفقیت ملوان مهم‌تر است. اسکوچیچ نقش پررنگی در روند موفقیت تیم ما دارد و جدایی‌اش به صلاح ملوان نیست.

مالک باشگاه ملوان با بیان اینکه فردا و ۱۵ اسفند ۲ سری پاداش به حساب بازیکنان این تیم واریز می‌شود، در مورد اینکه آیا برای تمدید قرارداد با اسکوچیچ مذاکره‌ای صورت گرفته است، اظهار داشت: به احتمال زیاد امشب جلسه‌ای را با اسکوچیچ برگزار می‌کنیم و در مورد تمدید قراردادش تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

محجوب تصریح کرد: نتایج اسکوچیچ خیره‌کننده و قابل تحسین است و به خاطر همین است که می‌خواهیم قرارداد او را تمدید کنیم. در این میان افزایش دستمزد اسکوچیچ هم یک مسئله طبیعی است و مسلماً مبلغ قرارداد او متفاوت‌تر از گذشته خواهد بود. اسکوچیچ برای ملوان زحمت کشیده است.

«با توجه به برنامه‌ای که داریم می‌خواهیم قرارداد اسکوچیچ را برای ۳ سال دیگر تمدید کنیم»، وی ضمن بیان این جمله گفت: سعی می‌کنیم به غیر از اسکوچیچ قرارداد بازیکنان را هم بین ۲ تا ۳ سال تمدید کنیم تا بتوانیم برنامه بلند مدتی را اجرا کنیم.

مالک باشگاه ملوان در مورد ارتباطش با علی دایی و تعریف سرمربی پرسپولیس از ملوان به خاطر ارائه بازی جوانمردانه مقابل استقلال تصریح کرد: علی دایی همیشه به من لطف داشته و رفاقت ما خیلی به فوتبال ارتباطی ندارد. دایی اسطوره فوتبال ایران است، او چه در زمان بازیگری و چه در زمان مربیگری تعصب مثال‌زدنی داشته و دارد.

محجوب ادامه داد: در کنار دایی نمی‌توانیم خیلی راحت از کنار موفقیت‌های امیر قلعه‌نویی هم بگذریم. قلعه‌‌نویی یک مربی و مدیر است که همیشه موفق بوده است. ما باید نگاه‌مان به امثال دایی و قلعه‌نویی مثبت باشد، چون این ۲ نفر سرمایه فوتبال ما هستند، حمایت و دوستی با آنها باعث افتخار ما است. البته باید از همین جا اعلام کنم که در باز‌ی‌های لیگ قهرمانان آسیا یکی از طرفداران استقلال هستیم.

وی در خصوص اینکه چرا بازی‌‌های خانگی ملوان را در کنار تماشاگران این تیم تماشا می‌کند، اظهار داشت: من معتقدم که باید در کنار هوادار حضور داشته باشیم، چرا که این کار می‌تواند به سالم‌سازی فضای ورزشگاه‌ها کمک کند.

مالک باشگاه ملوان تصریح کرد:‌ ناموس داور و یا بازیکن حریف مثل ناموس خودمان است و نباید خدایی نکرده بی‌احترامی شود. سکوها باید محلی باشد برای رساندن پیام‌ خوب نه چیز دیگری. در همین بازی ملوان و استقلال یک تماشاگرنما در حال توهین به پژمان نوری بود که من از او خواهش کردم به جای نوری، به من توهین کند. یا اینکه یکی از بازیکنان حریف حرکت بدی مقابل تماشاگران ما انجام داد ولی من نگذاشتم تا هواداران به او توهین کنند.

محجوب در پاسخ به این سوال که «آیا برای مسقف کردن ورزشگاه تختی انزلی برنامه‌ای دارید؟»، گفت: اگر ورزشگاه تختی را در اختیار ما بگذارند و حتی اگر این ورزشگاه به صورت اجاره به شرط تملیک به ما برسد آن‌وقت برای فصل آینده سعی ‌می‌کنیم که قسمتی از ورزشگاه تختی را مسقف کنیم تا هواداران راحت باشند. تمام این خواسته‌ها برای این است که ساخت یک ورزشگاه ۲۰ هزار نفری ۶، ۷ سال زمان می‌برد اما می‌توانیم با بازسازی، خیلی زود ورزشگاه تختی انزلی را به استاندار‌های مورد نظر برسانیم.