بندرنشینان در دیداری خانگی و نفسگیر میهمان خود، سوانزی را به سختی از پیش‌رو برداشتند.       به گزارش […]

بندرنشینان در دیداری خانگی و نفسگیر میهمان خود، سوانزی را به سختی از پیش‌رو برداشتند.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، در ادامه هفته بیست‌و‌هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های انگلیس عصر امروز (یک‌شنبه) ۲ دیدار برگزار شد که طی آن تیم‌های لیورپول و نیوکاسل مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

 

در یکی از این دیدارها تیم فوتبال لیورپول در ورزشگاه آنفیلد به مصاف سوانزی رفت. بندرنشینان در حالی موفق شدند این بازی را با نتیجه ۴ بر ۳ به سود خود به پایان برسانند که ۳ بار از حریف پیش افتادند اما هر بار بازی به تساوی کشیده شد تا اینکه هندرسون تیر خلاص را به پیکر سوانزی زد.

 

گل‌های سرخپوشان لیورپول را دنیل استوریج (۳ و ۳۶) و جردن هندرسون (۲۱ و ۷۴) به ثمر رساندند و سوانزی توسط جونیو شلوی (۲۳) و ویلفرید بونی (۲۷ و ۴۸ – پنالتی) به گل رسید.

 

شاگردان برندان راجرز با این برد ۵۶ امتیازی شدند و جایگاه چهارمی خود را در جدول رده‌بندی لیگ برتر استحکام بخشیدند، سوانزی هم با ۲۸ امتیاز در مکان سیزدهم جدول ایستاد.

 

در دیداری دیگر که به طور همزمان برگزار شد نیوکاسل که در ورزشگاه خانگی خود، سنت‌جیمز پارک مقابل آستون‌ویلا صف‌آرایی کرده بود با نتیجه یک بر صفر مقابل میهمانش به پیروزی رسید. تنها گل این بازی لوئیچ رِمی در دقیقه ۹۰ به ثمر رساند.

 

با توجه به نتیجه به دست‌آمده نیوکاسل با ۴۰ امتیاز در مکان هشتم و آستون‌ویلا با ۲۸ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفتند.

 

در آخرین دیدار از هفته ی بیست و هفتم لیگ برتر تیم فوتبال تاتنهام در خانه ی نوریچ با نتیجه ی یک بر صفر شکست خورد.