مازیار زارع می گوید خوشحال می‌شود که نماینده ملوان در برزیل باشد.         خوش‌بین‌ترین هواداران ملوان هم […]

مازیار زارع می گوید خوشحال می‌شود که نماینده ملوان در برزیل باشد.

 

 

 

 

خوش‌بین‌ترین هواداران ملوان هم به هیچ عنوان تصور نمی‌کردند این تیم با ۴ گل استقلال را بدرقه کند. ملوان اما یک شکست تاریخی را به استقلال تحمیل کرد و این در حالی است که انزلی‌چی‌ها مقابل تیم آبی‌پوش تهرانی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند. مازیار زارع هافبک ملوان در خصوص برد مقابل استقلال، نتایج خوب این تیم در بازی‌های این فصل و مسائل مختلف دیگر به سوالات ما پاسخ می‌دهد. او امیدوار است که مسوولان باشگاه ملوان اسکوچیچ را برای فصل آینده حفظ کنند.

پیش‌بینی می‌کردی با ۴ گل استقلال را ببرید؟

خیر، زدن ۴ گل به استقلال قابل پیش‌بینی نبود ولی همه ما برای برد مصمم بودیم. در این بازی فشار کمتری روی تیم ما وجود داشت و از طرفی بازیکنان ملوان به خاطر بعضی حرف و حدیث‌ها انگیزه زیادی داشتند. ما برای شکست دادن استقلال هم قسم شده بودیم و چهارشنبه روز خیلی خوب تیم ما بود.

می‌توانستید گل‌های بیشتری به استقلال بزنید، درست است؟

بله همین طور است. ما می‌توانستیم چندبار دیگر به گل برسیم در ضمن نباید فراموش کرد که استقلال هم فرصت‌های خیلی خوبی برای گلزدن داشت. البته فوتبال مثل بسکتبال نیست که همه توپ‌ها گل شود.

استقلال را چطور دیدی؟

روز خوب استقلال نبود و یکی از دلایلش دوندگی فوق‌العاده بازیکنان ما بود. به نظر من زمین مسابقه نسبت به سال‌های گذشته شرایط بهتری دارد ولی فکر می‌کنم زمین هم به استقلالی‌ها فشار وارد کرد و ما راحت‌تر بودیم.

عمران زاده از رفتار چند هوادار ملوان به شدت ناراحت بود.در این مورد چه صحبتی داری؟

فکر نمی کنم هواداران چیزی گفته باشند ولی اگر استقلالی ها ناراحت شدند من عذرخواهی می کنم.

خیلی‌ها معتقدند ملوان کار سختی برای حفظ دراگان اسکوچیچ دارد. به نظر تو او در انزلی می‌ماند؟

مطمئنا این موضوع بسیار مهم است و مدیریت باشگاه در این زمینه تصمیم‌گیری خواهد کرد. تیم ما واقعا با وجود اینکه امسال بازیکنان جوانی داشت خوب نتیجه گرفت. اگر آن فشاری که در ۱۰ بازی ابتدایی روی بازیکنان ما بود، وجود نداشت مطمئن باشید الان در رده بهتری قرار داشتیم. امسال دراگان هنرش را نشان داد و بازیکنان ملوان هم  بی‌نهایت او را دوست دارند. امسال عملکرد بازیکنان، مدیریت و کادرفنی خوب بود و خوشحالم که نتایج خوبی گرفتیم. من خودم چند وقت پیش با دراگان حرف زدم. او ملوان و شهر انزلی را دوست دارد و قلبش با تیم ما است. امیدواریم که تعامل خوبی بین اسکوچیچ و باشگاه برقرار شود و این مربی بماند.

قبول داری ارزش او بالاتر از ۱۲۰هزار دلار است؟

مطمئنا همین‌طور است. به طور حتم مسوولان باشگاه با اسکوچیچ صحبت خواهند کرد و این مسائل به من که یک بازیکن هستم مربوط نمی‌شود.

اگر اسکوچیچ بماند و تیم شما تقویت شود، آیا ملوان می‌تواند سال بعد سهمیه آسیا بگیرد؟

برای رفتن به آسیا باید برنامه ۳، ۴ سال تنظیم شود. امیدوارم دراگان بماند تا سال به سال شاهد پیشرفت ملوان باشیم.

در مورد شرایط خودت صحبت کن، فکر می‌کنی در نهایت به جام جهانی بروی؟

اولا باید از هواداران و مردم انزلی که امسال مرا حمایت کردند تشکر کنم. خوشحال می‌شوم ملوان در برزیل نماینده داشته باشد و من همراه با تیم ملی در جام جهانی حاضر باشم. البته اگر هم نباشم، همیشه گفته‌ام که برای موفقیت تیم ملی دعا می‌کنم.

به نظر تو امسال چه تیمی قهرمان می‌شود؟

چند تیم بالای جدول شانس دارند ولی من امسال فولاد را تیم خوبی دیدم. آنها واقعا پرقدرت فوتبال بازی می‌کنند و به نظر من شایسته قهرمانی هستند.

در مورد اختلاف شدید علی دایی و علی کریمی و حرف‌هایی که کریمی در این چند روز زد چه صحبتی داری؟

آنها از بزرگان فوتبال ایران هستند و امیدوارم هر چه زودتر مشکلات و اختلاف‌های کریمی و دایی برطرف شود. من در حدی نیستم که در مورد آنها صحبت کنم. با این حال از دل علی دایی خبر دارم و از کریمی هم شناخت کامل دارم.

 

منبع: خبرآنلاین