ششمین سالروز شروع کار پایگاه اینترنتی هواداران ملوان “ملوان کلاب” با حضور مسئولین شهری و پیشکسوتان،مربیان و بازیکنان تیم ملوان […]

ششمین سالروز شروع کار پایگاه اینترنتی هواداران ملوان “ملوان کلاب” با حضور مسئولین شهری و پیشکسوتان،مربیان و بازیکنان تیم ملوان و همچنین هواداران قوی سپید ایران روز جمعه در سالن آمفی تئاتر اداره ی فرهنگ و ارشاد بندرانزلی برگزار گردید.

 

آقایان حسن خسته بند نماینده مردم انزلی در مجلس، حجت الاسلام موسوی امام جمعه انزلی، آقای روحانی فر فرماندار انزلی ، رضا پورشعبان شهردار انزلی و مه سیما نصیری ، سعید آفتابی ،شعبان جعفری و سفیدروح و مجید احمدی فرد اعضای شورای شهر انزلی ، صفر جعفر زاد رئیس اداره ی ورزش و جوانان و محمود رمضانی پور رئیس هیئت فوتبال انزلی  از حاضرین در این همایش بودند. همچنین پیشکسوتان، مدیران ، مربیان و بازیکنان ملوان در این مراسم همراه ما بودند.

مراسم با تلاوت قرآن کریم آغاز شد و سپس سرود ملی ایران در سالن پخش گردید، در ابتدا شهرام شاهین به عنوان مجری توضیح کوتاهی درباره مراسم و پخش های آن به حضار ارائه داد و سپس به یاد کاپیتان محبوب تاریخ فوتبال ایران کلیپی از مرحوم سیروس قایقران به نمایش در آمد.

حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان بندرانزلی اولین سخنران مراسم بود که درباره خصایص قهرمانانه مردم انزلی و پیگیری های اتفاقات تلخ بازی برابر داماش در رشت صحبت کردند، پس آن کلیپ گل های ملوان در فصل ۹۲-۹۳ پخش شد.

اولین بخش قدرانی ها مربوط به همکاران سایت ملوان کلاب بود که میثم شاهین به عنوان مدیر سایت علاوه بر تشریح اقدامات ۵ ساله سایت به معرفی تک تک اعضا پرداخت، امین افقی، سیروس مرادی و آرمین بحری نژاد به عنوان اسپانسر ها هدایای همکاران و مرتضی صیادچپری و رضا مظلوم و شهرام شاهین به عنوان دیگر مدیران “ملوان کلاب” لوح های تقدیری را به این عزیزان اهدا کردند. همکاران ما : سمیرا برقی زاده ، مژده شجری کهن ، مهران دیده بان ، آیدین شیرعلیان ، یاسین رحمان زاد ، مهدی شاهین ، مهرداد دیده بان ، آیدین داوودپور ، رامبد رشیدی و ارسطو عزتیان به عنوان همکار افتخاری . لوح تقدیر و بسته ی هواداری باشگاه ملوان به همکاران “ملوان کلاب” اهدا گردید . بسته های هواداری هدیه باشگاه ملوان بندرانزلی به این عزیزان بود .

 

در ادامه رضا نظری هنرمند محبوب شهر انزلی به همراه گروه هنری خود برنامه ای شاد را برای مدعوین به نمایش در آوردند که با استقبال خوب حضار مواجه شد.

 

کلیپ ی با عنوان “۳تایی ها” دیگر بخش مراسم بود که به ویدئو ی بازیهای ملوان و داماش در فصل جاری و فصل گذشته اختصاص داشت به همراه حواشی .

 

سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان که به دلیل سفر کاری نتوانست در این مراسم حضور داشته باشد با ارتباط تلفنی که برقرار نمود با حضار لحظاتی کوتاه صحبت کرد . وی همچنین پس از پایان مراسم تماس گرفته و آغاز ششمین سال فعالیت “ملوان کلاب” را تبریک گفت و در ادامه ی این راه برای ملوان کلابی ها آرزوی موفقیت نمود .

 

خسته بند نماینده مردم انزلی و نصرت ایراندوست پیشکسوت گرانقدر باشگاه ملوان ، دیگر سخنرانان مراسم بودند .

 

در بخش مراسم اهدای جوایز ویژه از دکتر بابک صیاد (هوادار ویژه)، سید جواد هاشمی (هوادار ویژه) ، حسین داوودی (کاربر ویژه “ملوان کلاب”) و خانواده مرحوم پاسواری تقدیر شد. هدایای این بخش را قاسم روحانی فر فرماندار شهرستان انزلی ، موسوی امام جمعه انزلی ، حسن خسته بند و علی صیاد پیشکسوت تیم فوتبال ملوان به تقدیرشوندگان اهدا نمودند . جایزه ی ویژه ی سید جواد هاشمی پیراهن ملوان با شماره ی ۱۲ و نام وی بود . سید جواد هاشمی پس از بوسیدن پیراهن ملوان دقایقی را برای حضار سخنرانی کرد . وی گفت با وجود اینکه در تهران به دنیا آمده و شناسنامه اش صادره از تهران است اما اصلیتش انزلیچی است و به این موضوع افتخار می کند . وی افزود سه تیم را در ایران بسیار دوست دارد ، اول ملوان ، دوم ملوان و سوم هم ملوان ! سید جواد هاشمی بارها و بارها از سوی حضار به شدت تشویق شد .

 

بخش پایانی مراسم اختصاص داشت به تقدیر از بازیکنان تیمهای بانوان و آقایان ملوان که اسامی منتخبان این مراسم در پاکتی قرار داشت و شخص تقدیر کننده نام بازیکن مورد نظر را خوانده و وی را به روی سن مراسم دعوت می نمود .تندیس و تابلو هدیه ی ملوان کلاب به این عزیزان بود .

 

از افسانه اقبال بهترین بازیکن تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در فصل ۹۲-۹۳ توسط مریم ایراندوست سرمربی این تیم با اهدای تندیس و تابلو تقدیر شد .

 

جایزه ی ویژه ی سال به مریم ایراندوست سرمربی بانوان ملوان تعلق گرفت که در سال جاری به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شدند و همچنین توانستند تیم بانوان ملوان را به فینال جام حذفی ایران برسانند . مریم ایراندوست در یک حرکت ویژه در حالی که با نظر پزشکان اجازه ی بازی نداشت به زمین بازی آمد و نتیجه ی بازی را به سود تیمش تغییر داد . در این بخش نصرت ایراندوست تندیس جایزه ی ویژه ی سال را به همراه یک تابلو به دخترش مریم ایراندوست اهدا نمود .

 

پدیده ی سال شاهین ثاقبی توسط عزیز اسپندار آقای گل سالهای دور باشگاه ملوان با اهدای تندیس و تابلو مورد تقدیر قرار گرفت .

 

بخش بعدی اختصاص داشت به انتخاب تاثیرگذارترین بازیکنان فصل ملوان . در این بخش فرم هایی تهیه شده بود که از مربیان کلیه رده های باشگاه ملوان به علاوه ی پیشکسوتان رای گیری شد که در نهایت نتایج زیر به دست آمد .

 

نفر سوم نظر سنجی سید جلال رافخایی بود که به علت سفر در این مراسم حضور نداشت و به جای وی سیروس مرادی معاون فرهنگی باشگاه تندیس او را دریافت کرد .

 

نفر دوم سعید یوسف زاده هافبک دوست داشتنی ملوان بود که توسط ناخدا غلامی مدیرعامل باشگاه با اهدای تندیس و تابلو مورد تقدیر قرار گرفت .

 

و در نهایت نفر اول نظرسنجی تاثیرگذارترین بازیکن ملوان به انتخاب مربیان و پیشکسوتان مازیار زارع لقب گرفت و بهمن صالحنیا پیشکسوت باشگاه ملوان با اهدای تندیس و تالبو از وی تقدیر به عمل آورد .

 

سپس از امیرحسین فشنگچی به عنوان بهترین گلساز لیگ برتر ایران توسط محمود پیشگاه هادیان با اهدای تندیس و تابلو تقدیر به عمل آمد .

 

در بخش محبوبترین بازیکن به انتخاب هواداران در نظرسنجی “ملوان کلاب” از مهدی دغاغله به عنوان نفر دوم این نظرسنجی توسط محمد حبیبی با اهدای لوح تقدیر و تابلو تقدیر شد .

 

و در نهایت نفر اول نظرسنجی محبوبترین بازیکن را دراگان اسکوچیچ سرمربی محبوب باشگاه ملوان معرفی کرد و وی کسی نبود جز کاپیتان مازیار زارع .

 

در پایان لازم میدانیم از همه ی پیشکسوتان ، مسئولین ، بازیکنان و کادرفنی و مدیریت باشگاه ملوان که در این مراسم حضور یافتند تشکر و قدردانی بنماییم .همچنین از امین افقی رئیس دپارتمان رسانه ی هیئت فوتبال استان ، شعبان جعفری عضو شورای شهر ، مهرداد اسکندری ، سیروس مرادی ، صنایع دستی راستکردار ، دفتر خدمات ارتباطی شیرعلیان ، نمایندگی بیمه پاسارگاد به مدیریت بحری نژاد ، بازرگانی مجید لطیفی و فیزوتراپی شایان مهر به مدیریت جلالی و همچنین باشگاه ملوان بندرانزلی که در تهیه و تدارک این جشن ما را یاری دادند بی نهایت سپاسگذاریم و سپاس ویژه از جناب آقای رحمان زاد ریاست محترم اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی که سالن این مرکز را در اختیار هواداران ملوان قرار داده و همکاری بسیار خوبی با ما داشتند .

 

سپس در پایان مراسم هوادارانی که در جشن حضور داشتند یک به یک با دراگان اسکوچیچ ، سید جواد هاشمی و بازیکنان ملوان عکس یادگاری گرفتند . همکاران ما در ملوان کلاب نیز یک عکس دسته جمعی با حضور سید جواد هاشمی ، دراگان اسکوچیچ و نصرت ایراندوست گرفتند .

 

در ادامه توجه شما را به گزارش تصویری مراسم که از حواشی آغاز تا پایان مراسم را در بر میگیرد ، جلب می نمایم . این گزارش تصویری توسط یاسین رحمان زاد و سمیرا برقی زاده تهیه شده است .