مالک باشگاه ملوان گفت:  اخلاق بایستی سرلوحه فکری و رفتاری ما باشد.         سیروس محجوب در جلسه  […]

مالک باشگاه ملوان گفت:  اخلاق بایستی سرلوحه فکری و رفتاری ما باشد.

 

 

 

 

سیروس محجوب در جلسه  هم اندیشی با هواداران ملوان با بیان این که  قلبا دوست دارم اسکوچیچ در ملوان بماند، اظهار داشت: اسکوچیچ از اینکه مربی ملوان است باید افتخار کند.

وی با بیان این که  جاه طلبی من هزار برابر اسکوچیچ است و اگر جاه طلب نبودم به جایگاه کنونی ام نمی رسیدم، افزود: اگر با اسکوچیچ  به توافق نرسیدیم، پنج مربی برجسته را مد نظر داریم.

مالک باشگاه ملوان با اشاره به اینکه ساختار اصلی باشگاه ملوان بومی گرایی است، گفت: با ایجاد فونداسیون مناسب به اهداف عالی باشگاه خواهیم رسید.

وی با بیان اینکه وقتی شور و شعف مردم را  روز گذشته در بازی با استقلال دیدم بسیار خوشحال شدم، افزود: همه باید در کنار هم با تدبیر به موفقیت فوتبال انزلی کمک کنیم.

وی با بیان اینکه  معیارمان کار گروهی است و موفقیت باشگاه مرهون همه عوامل آن است، ادامه داد: آدم اهل حاشیه نیستم.

 

وی با اشاره به این که تمام تمرکزمان روی تیم های پایه است، افزود: فصل آینده به میزان قرار داد تیم بانوان افزوده می شود و این تیم دارای یک زمین اختصاصی استاندارد خواهد شد.

محجوب با اشاره به این که  حاضرم بزرگ ترین بلایای طبیعی شامل من بشود ولی سقوط ملوان را نبینم، افزود: ظرف ۳۳ روز  به ۵۵ درصد از تعهدات مان عمل کرده ایم.

وی افزود: در یکسال و نیم آینده مدیریت باشگاه از طریق مردم انتخاب خواهد شد.

سیروس محجوب با اشاره به این که  موزه و فروشگاه ملوان تا قبل از پایان سال، افتتاح خواهد شد، اظهار داشت:  فضای کار در آکادمی باشگاه ملوان برای تمام پیشکسوتان ایجاد خواهد شد.

وی تصریح کرد: با مربی بعدی ملوان قرارداد کمتر از سه سال نخواهیم بست.

وی با اشاره به این که با اسپانسر سه  و نیم میلیاردی به توافق نهایی رسیده ایم، افزود: دنبال برند سازی برای باشگاه ملوان هستیم.  هدف من برای دو فصل بعد این است که در ساختار بازیکن از نظر قرار داد هزینه زیادی کنم تا هواداران بازی های زیبایی را شاهد باشند و برند باشگاه هم بالاتر برود.

مالک باشگاه ملوان با بیان این که برای کانون هواداران برنامه ریزی شده ولی در الویت ما نیست، ادامه داد: در صدد این هستیم تا ورزشگاه تختی بندرانزلی را بخریم. قول می دهم ورزشگاه مسقف شود. بخشی از این مسقف شدن در فصل آینده اتفاق خواهد افتاد.

وی خاطر نشان کرد: می خواهیم ۳۰، ۴۰ میلیارد سپرده در بانک بگذاریم و از سود آن باشگاه در آمد زایی کند.

 

مالک باشگاه ملوان افزود:  سالن بدنسازی اختصاصی باشگاه ملوان  قبل از پایان سال افتتاح خواهد شد.

محجوب با اشاره به این که در سکوها باید اخلاق را رعایت کنیم، گفت: باید به فوتبال ایران این پیام را برسانیم که مدیران دیگر هم برای سالم سازی فضای ورزشگاهها تلاش کنند.

وی با بیان این که لیدرها نقش مهمی در پیروزی مقابل استقلال تهران داشتند، افزود: اخلاق بایستی سرلوحه فکری و رفتاری ما باشد.

وی با اشاره به این که باید کاری کنیم که هزینه های مصروفی در باشگاه در جهت شهر و نماد آن باشد، اظهار داشت: قرار داد خیلی خوبی با دو باشگاه مطرح انگلیسی(لیگ برتر و لیگ یک) بسته ایم تا دو نفر از بزرگان فوتبال انگلیس برای سه دوره آموزشی در شهر انزلی حضور پیدا کنند.

مالک باشگاه ملوان ادامه داد: دعوت پنج بازیکن از تیم جوانان ملوان به تیم ملی، مرهون موفقیت های مربیان ما در آکادمی باشگاه ملوان است.

 

سیروس محجوب با اشاره به این که در صدد هستیم یک بازیکن هندی بیاوریم، افزود: اگر یک بازیکن هندی بیاوریم، ۲۰۰، ۳۰۰ میلیون تیراژ لباس هایمان را می توانیم بفروشیم.

وی با اشاره به این که زحمات آقای درودگر بر هیچ کس پوشیده نیست، افزود: با کسی باید کار کنم که ۷۰ درصد به تفکرات من نزدیک باشد.

وی در مورد قرار داد سرگی پاشنکو اظهار داشت: پاشنکو با باشگاه ملوان قرار داد داشت و ترک باشگاه توسط او حرفه ای نبود.

محجوب در پایان گفت: با آقای خسته بند و استاندار صحبت می کنم تا بازی های خانگی بانوان ملوان با حضور تماشاگران خانم برگزار شود.