امیر قلعه‌نوعی اعتقاد داشت که حضور بازیکنانی نظیر پژمان نوری و مهرداد اولادی در ترکیب استقلال می‌تواند برای کسب پیروزی […]

امیر قلعه‌نوعی اعتقاد داشت که حضور بازیکنانی نظیر پژمان نوری و مهرداد اولادی در ترکیب استقلال می‌تواند برای کسب پیروزی در انزلی به این تیم کمک کند.از همین رو بود که از این دوبازیکن در ترکیب تیمش استفاده کرد. در ابتدای بازی نوری و اولادی از سوی هواداران ملوان به شدت تشویق شدند تا ثابت شود که ارتباط خوبی با تماشاگران این شهر دارند. اما به نظر می‌رسد همین اتفاق سبب شد تا دو بازیکن آبی‌پوش جوگیر شوند و نتوانند عملکرد واقعی خود را مقابل ملوان به نمایش بگذارند.

 

 

 

در دیدار چهارشنبه نوری به طور کامل تحت تاثیر جو بازی بود و پاس‌های اشتباه بسیار زیاد او سبب شد تا هافبک‌های ملوان به خوبی صاحب توپ شوند و بتوانند مهاجمان را برای گلزنی تغذیه کنند. از سوی دیگر مهرداد اولادی هم چنین شرایطی داشت و در خط حمله آبی‌پوشان بجز خطاهای متعدد روی مدافعان حریف کار خاصی انجام نداد تا با شروع نیمه دوم جای خود را به محمدمهدی نظری بدهد. اولادی عصبی بود و یک کارت زرد هم از داور گرفت و این احتمال وجود داشت در صورت ادامه حضور در میدان اخراج شود.

پژمان نوری هم در نیمه دوم بازی به دفاع چپ منتقل شد تا جای خالی بیگ‌زاده مصدوم را پر کند.

 

نود.نت