سایت گل –  محسن یوسفی بازیکنی که سال ها سابقه بازی در استقلال را داشت امروز به دلیل سرماخودگی نتوانست […]

سایت گل –  محسن یوسفی بازیکنی که سال ها سابقه بازی در استقلال را داشت امروز به دلیل سرماخودگی نتوانست از ابتدا در برابر تیم سابقش قرار گیرد و اواسط بازی به زمین آمد تا در شکست دادن استقلال نقش داشته باشد

 

 

 

 

 

 

 

 

جلوی تیم سابق خودت بازی کردی چه احساسی داشتی؟

 

من حتی زمانی که بازیکن استقلال نبودم انگیزه زیادی برای بازی جلوی پرسپولیس و استقلال را داشتم بالاخره بازی با هر کدام از این دو تیم شرایط خاص خودش را دارد و باعث افزایش انگیزه بازیکنان می شود. من ۶ سال باری استقلال بازی کردم و همیشه این تیم را دوست داشتم با این حال امروز وظیفه داشتم بهترین بازی را برای تیم خودم انجام بدهم و تماشاگران را شاد کنم امروز برای تیم خودم ملوان خیلی خوشحالم اما برای استقلال هم ناراحتم که با این نتیجه کارش برای قهرمانی سخت شد امیدوارم این تیم در ادامه کار بتواند نتایج را به گونه ای کسب کند که قهرمان بشود.

 

 

 

چه شد که چنین نتیجه ای رقم خورد؟

 

با توجه به انگیزه دو تیم و با توجه به شرایط آب وهوایی اوضاع به گونه ای رقم خورد که توپ ها راحتتر توی گل رفت و بازی پر گلی از آب درآمد.

 

 

 

دو موقعیت گلزنی هم داشتی؟؟؟

 

ضربه های به نسبت خوبی زدم ولی قسمت نبود و رحمتی هم خوب توپ ها را مهار کرد با این حال فکر می کنم شاید لازم باشد بیشتر روی ضربات آخر خودم باید کار کنم.

 

 

 

از حضور در ملوان راضی هستی؟

 

بله به لطف خدا در اکثر بازی ها فیکس بازی کردم. در این هفته متاسفانه دچار سرما خوردگی شدم و متاسفانه توانستم آن طور که باید تمرین کنم لذا به صلاحدید مربی از اواسط بازی در خدمت تیم بودم.

 

 

 

نقش مربی تیم در این نتایج چگونه است؟

 

نتایج یک تیم نشان دهنده قدرت و فهم و درک تاکتیکی مربی آن تیم است .تیم ما هم خوب بازی می کند و هم خوب نتیجه می گیرد بطور کلی ملوان نسبت به گذشته تفاوت اساسی داشته که می توان گفت دراگان در این زمینه نقش مهمی ایفا کرده است.