هفته ی بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، امروز با برگزاری دو دیدار پیگیری شد.   […]

هفته ی بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، امروز با برگزاری دو دیدار پیگیری شد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ادامه مسابقات هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های مس کرمان و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (پنج‌شنبه) در ورزشگاه امام علی (ع) کرمان به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار  با تساوی بدون گل خاتمه یافت.


نیمه نخست بازی ۲ تیم متعادل بود اما در نیمه دوم سپاهان چندین موقعیت گلزنی را از دست داد، ضمن آنکه مس هم یک موقعیت خوب گلزنی را در دقایق پایانی بازی هدر داد.


دقیقه ۲ + ۹۰ ادینیو در موقعیت گل و با تکل شجاع خلیل‌زاده سرنگون شد که نتیجه آن اخراج مدافع سپاهان و اعلام یک ضربه کاشته در دهانه محوطه جریمه به سود مس بود که این ضربه را ادینیو به دیوار دفاعی کوبید.


با این نتیجه سپاهان با ۴۷ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت و مس با ۱۹ امتیاز در قعر جدول باقی ماند.


و اما در دومین دیدار از هفته ی بیست و هفتم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که هفته گذشته قهرمان جام حذفی شده بود امروز در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال میزبان راه‌آهن بود که در خانه متحمل شکست سنگین ۳ بر صفر مقابل این تیم شد.


تراکتوری‌ها در نیمه اول با دریافت دو گل توسط رامین رضائیان و بهادر عبدی در دقایق ۱۰ و ۱۲ دو گل به رختکن رفتند و در نیمه دوم نیز دریافت یک گل دیگر که حامد نورمحمدی در دقیقه ۵۴ به ثم
ر رساند، در مجموع ۳ بر صفر بازنده شدند تا کام تبریزی‌ها که به دلیل قهرمانی جام حذفی شیرین شده بود، تلخ شود.


با کسب این نتیجه راه آهن با ۲۷ امتیاز و بالاتر از داماش در رده ی دوازدهم جدول جای گرفت و تراکتورسازی هم ۳۹ امتیازی باقی ماند و رده ی ششم جدول را تقدیم ملوان کرد.