احمد آهی : همیشه روی ایستگاهی ها برنامه داریم / ملوان به شدت تاکتیکی است

  خیلی خوشحال بودم از اینکه توانستم دل مردمی که به استادیوم آمدند را شاد کنم و این مساله برای […]

 

خیلی خوشحال بودم از اینکه توانستم دل مردمی که به استادیوم آمدند را شاد کنم و این مساله برای من خیلی اهمیت داشت.

 

 

 

 

سایت گل – احمد آهی مدافع ملوان با یک گل زیبا روز خوبش را تکمیل کرد . او به سئوالات سایت گل پاسخ می دهد :

 

انتظار چنین نتیجه ای را داشتید؟

 

 

 

با توجه به اب و هوای موجود و این که ما به بیازی در این آب و هوا عادت داریم می دانستینم که بازی برای استقلال سخت خواهد بود اما با توجه به بازی های کم گلی که در لیگ شاهد آن هستیم انتظار رد و بدل شدن این همه گل را نداشتیم.

 

 

 

از این که گل زدی چه احساسی داری و این  که به گل زدن فکر کرده بودی؟

 

خیلی خوشحال بودم از اینکه توانستم دل مردمی که به استادیوم آمدند را شاد کنم و این مساله برای من خیلی اهمیت داشت. در ضربات ایستگاهی با توجه به تمریناتی که مربی برای ما در نظر گرفته همیشه جلو می آمدم و خدا را شکر امروز موفق به گلزنی شدم. اتفاقا مربی خیلی به ما توصیه کرده بود تا حواسمان باشد در ضربات ایستگاهی از استقلال گل نخوریم.

 

 

 

ابتدای فصل چنین نتایج و جایگاهی را متصور بودی؟

 

راستش را بخواهید نه من و نه هیچ کس دیگری از کادر بازیکنان به این نتایج فکر هم نمی کردیم با توجه به تعداد زیاد بازیکنان با تجربه ای که از تیم جدا شده بودند و با توجه به این تیم جوان اگر کسی از من سوال می کرد می گفتم آرزویم این است که تیم در لیگ برتر بماند تا این جوانان پشتوانه ای باری سال های آینده باشند در بین نیم فصل ایده آل ما این بود که رتبه تک رقمی داشته باشیم اما با شروع نیم فصل دوم و ادامه لیگ فهمیدیم که می توانیم به رتبه های بالاتر دست پیدا کینم و اگر در چند بازی هوشیارتر بودیم می توانستیم سهمیه کسب کنیم.

 

 

 

از وضعیت خودت بگو؟

 

من فصل خوبی را سپری کردم و توانستم در همه بازی های ملوان حضور داشته باشم با این حال در نیم فصل اول در مقاطعی مشکلاتی داشتم که نتوانستم بر اساس توقعات خودم بازی کنم با این حال روز به روز بهتر شدم و در مجموع فصل خوبی را گذراندم

 

 

 

نقش اسکوچیچ را در این موفقیت ها چگونه می دانید؟

 

هنگامی که دراگان به تیم آمد اکثر بازیکنان باتجره ملوان از تیم رفته بودند و تعداد زیادی از بازیکنان جوان تازه به تیم اضافه شده بودند با توجه به این مسائل چند هفته ای طول کشید تا تفکرات دراگان در تیم جا بیافتد و تیم مسیر مناسب خود را پیذا کند امروز تیم ما جز تیم هایی هست که در لیگ برتر فوتبال خوبی را ارئه می کند و همگان به این مساله اذعان دارند که ملوان از معدود تیم های تاکتیکی و برنامه لیگ برتر هست.

 

 

 

منبع ” گل

 

 

دیدگاه هواداران درباره این مطلب

I want towish Malavan to will be better than this

0

0

ارسال دیدگاه برای کاربران غیرعضو

*

code