مهدی زاده: اسکوچیچ به ما گفت خودتان باشید و توانایی هایتان را ثابت کنید/ خوش شانس بودیم الان سهمیه آسیا […]

مهدی زاده: اسکوچیچ به ما گفت خودتان باشید و توانایی هایتان را ثابت کنید/ خوش شانس بودیم الان سهمیه آسیا گرفته بودیم!

 

مربی از ما خواست که فقط خودمان باشیم و به ما این اعتماد به نفس را داد که می توانیم استقلال را شکست دهیم به ما گفت که به داخل زمین برویم و توانایی های خودمان را اثبات بکنیم

 

 

 

سایت گل – اجمد مهدی زاده مدافع ملوان یکی از خوبهای تیمش در بازی استقلال بود. با او بلافاصله بعد از بازی حرف زدیم و نظرش را درباره عملکرد فوق العاده ی تیمش و همچنین نتیجه ی خوب برابر تیم صدرنشین استقلال پرسیدیم.

 

فکرش را می کردید که بازی را با این نتیجه ببرید؟

 

تیم ما از اول برای برد به زمین رفت و به هیچ چیز بجز برد و اثبات شایستگی های خودمان فکر نمی کردیم و حتی یک لحظه هم به تساوی فکر نمی کردیم با این حال انتظار چنین بازی پر گلی را نداشتیم

 

قبل از بازی و در بین دو نیمه اسکوچیچ چه توصیه هایی به تیم کرد که آنقدر برای گل زدن به استقلال عطش داشتید؟

 

مربی از ما خواست که فقط خودمان باشیم و به ما این اعتماد به نفس را داد که می توانیم استقلال را شکست دهیم به ما گفت که به داخل زمین برویم و توانایی های خودمان را اثبات بکنیم به هر حال نتیجه خوبی گرفتیم و امیدوارم در چند بازی باق مانده هم همین گونه باشد.

 

وضعیت خودت در این فصل چطور بوده است؟

 

وضعیت خوبی در این فصل داشتم و بازی های خوبی را برای ملوان توانستن انجام بدهم خوشبختانه در ابتدای فصل اسکوچیچ به من اعتماد کرد  و خدا را شکر توانستم جواب اعتماد اسکوچیچ را بدهم. هر فوتبالیستی به فکر پیشرفت هست من هم امیدوارم بتوانم هر روز بهتر و بهتر بشوم و در تیم های بزرگتر بازی بکنم همچنین امیدوارم روزی بتوانم پیراهن تیم ملی را بر تن بکنم.

 

در انتهای فصل چه جایگاهی را برای ملوان پیشبینی می کنی؟

 

با شرایط فعلی فکر می کنم موفق به کسب رتبه ششم و یا هفتم بشویم. بازی های سختی پیش رو داریم اما سعی می کنیم که روند رو به رشد خودمان را حفظ کنیم ای کاش در مقابل فولاد هم در دقیقه ۹۰ و در اهواز گل نمی خوردیم تا الان امتیازات بیشتری داشتیم با این حال خدا را شکر که مردم انزلی راضی هستند و توانستیم با یک نتیجه خوب به تعطیلات عید برویم. در ابتدای فصل همه فکر می کردند با توجه به هزینه های زیادی که تیم های دیگر داشته اند ملوان مطمئنا سقوط کند ولی با اعتمادی که مدیران اول فصل به اسکوچیچ کردند و او توانست در تیم جا بیافتد و تیم با هدایت اسکوچیچ نتایج مطلوبی بگیرد و خود را به همه اثبات کند شاید اگر اندکی خوش شانس تر بودیم می توانستیم سهمیه آسیا را نیز کسب کنیم.