هفته بیست و هفتم لیگ برتر – جام خلبج فارس         ورزشگاه تختی انزلی   داور:محمدرضا اکبری […]

هفته بیست و هفتم لیگ برتر – جام خلبج فارس

 

 

 

 

ورزشگاه تختی انزلی

 

داور:محمدرضا اکبری

 

کارت زرد:

 

امیرحسین صادقی- مهرداد اولادی- هاشم بیک زاده- سهیل رحمانی- تونی کاروالیو

 ترکیب استقلال:

مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، امیر حسین صادقی، هاشم بیگ زاده ( تونی کاروالیو ۵۷)، جی لوید ساموئل، مجید غلام نژاد، پژمان نوری، مهرداد اولادی( مهدی نظری ۴۵)، سیاوش اکبرپور، محمد قاضی و آرش برهانی به میدان می رود.

سرمربی: امیر قلعه نویی

ترکیب ملوان:

ایمان صادقی، احمد آهی، سیامک کوروشی، مهدی شیری، احمد مهدی زاده، سعید یوسف زاده، مازیار زارع، شاهین ثاقبی( سهیل رحمانی ۹۰)، امیر حسین فشنگچی(مجسن یوسفی ۷۰)، جلال رافخایی و مهدی دغاغله( مهدی صمدی ۸۶)

سرمربی: دراگان اسکوچیچ

شرح گل:

دقیقه ۱۰: سیامک کوروشی روی اشتباه عجیب رحمتی گل اول را به ثمر رساند
دقیقه ۱۴: روی سانتر کوروشی، دیگر مدافع ملوان یعنی احمد آهی با یک ضربه ی سر دروازه استقلال را برای دومین بار باز کرد.
دقیقه ۴۹: روی حرکت فوق العاده ی فشنگچی و پاس بیرون وی، شاهین ثاقبی با یک ضربه ی عالی دروازه ی سید مهدی رحمتی را برای سومین بار باز کرد
دقیقه ۵۱: محمد قاضی از پشت محوطه جریمه با یک ضربه ی زیبا دروازه ی ملوان را باز کرد.
دقیقه ۵۲: مهدی دغاغله توپی که در حال بیرون رفتن بود را با یک ضربه ی سر به تور دروازه چسباند
دقیقه ۹۰+۳ : روی شوت خوب محمد قاضی توپ به حنیف عمران زاده رسید و این بازیکن دروازه ی خالی را باز کرد
شرح بازی:

 

AdTech Ad

 

ملوان بازی را هجومی آغاز کرد و بیشتر از استقلال توپ را در اختیار داشت. خطا پشت محوطه جریمه استقلال را جلال رافخایی با شوت محکم به سمت دروازه رحمتی شلیک کرد که اشتباه دروازه‌بان استقلال در دفع توپ باعث شد توپ مقابل دروازه خالی به سیامک کوروشی برسد و او هم نخستین گل بازی را برای ملوان به ثمر برساند.

حملات ملوان با وجود پیش بودن از استقلال ادامه داشت و ارسال کوروشی از گوشه محوطه جریمه با ضربه سر دقیق احمد آهی وارد دروازه استقلال شد تا ملوان خیلی زود با دو گل از حریف مدعی خود پیش بیفتد.

استقلال که در غیاب تیموریان و خسرو حیدری سردرگم بازی می‌کرد کمتر می‌توانست به دروازه ملوان نزدیک شود و در این نیمه تنها یک موقعیت از روی ضربه سر محمد قاضی در دقیقه ۳۸ داشت که در دستان  صادقی، سنگربان ملوان قرار گرفت.

 

ملوانی ها نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کردند و با حمله های متعدد دروازه استقلال را تهدید کردند. تنها سه دقیقه طول کشید تا ملوان سومین گل را وارد دروازه تیم مهمان کند. در این دقیقه شاهین ثاقبی با نفوذ به داخل محوطه جریمه استقلال توپ ارسالی هم تیمی اش را با یک بغل پای دقیق وارد دروازه رحمتی کرد.

در ادامه استقلالی‌ها که گویی تازه دریافته بودند چه نتیجه‌ای در حال رقم خوردن است به سمت دروازه میزبان یورش بردند و موفق شدند در دقیقه ۵۲ به گل برسند. محمد قاضی با شوت از راه دور این گل را برای تیمش به ثمر رساند.

گل استقلالی ها یک دقیقه بیشتر دوام نداشت چون مهدی دغاغله در دقیقه ۵۳ باز هم دروازه مهدی رحمتی را باز کرد تا اختلاف گل ها باز هم به عدد سه برسد.

روند بازی در نیمه دوم به گونه ای بود که هر لحظه می شد انتظار به ثمر رسیدن گلی دیگر را داشت. در یکی از حساسترین صحنه ها شوت مهاجم ملوان به دیرک دروازه استقلال برخورد کرد. در صحنه ای دیگر هم کبه در موقعیت تک به تک با دروازه بان ملوان نتوانست کاری از پیش ببرد تا اه از نهاد استقلالی ها برآید.

 

منبع : گل