مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: درست است که آندرانیک تیموریان در این بازی حضور ندارد اما ما یک تیم هستیم […]

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: درست است که آندرانیک تیموریان در این بازی حضور ندارد اما ما یک تیم هستیم و نبودن یک بازیکن به ما ضربه نمی‌زند. تلاش می‌کنیم که نبودن او را جبران کنیم.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، جی‌لوید ساموئل پس از تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران درباره دیدار این تیم مقابل ملوان، گفت: فردا بازی سختی در پیش داریم اما باید در این بازی برنده بود چرا که از این بازی امتیاز می‌خواهیم و باید مراقب باشیم در ابتدا گل نخوریم و سپس گل بزنیم.

وی در خصوص اینکه آندرانیک تیموریان در بازی فردا غایب بزرگ استقلال است، افزود: درست است که آندرانیک تیموریان در این بازی حضور ندارد اما ما یک تیم هستیم و نبودن یک بازیکن به ما ضربه نمی‌زند. تلاش می‌کنیم که نبودن او را جبران کنیم. آندو بازیکن بزرگی است و بودنش به ما کمک می‌کند اما نبودنش سخت نیست.

بازیکن تیم استقلال درباره ۴ بازی آخر این تیم در لیگ برتر، گفت: قطعا چهار بازی سخت در پیش داریم اما باید نتیجه بگیریم و قهرمان شویم.

ساموئل در پایان در خصوص حضورش در استقلال گفت: استقلال تیم خوبی است و هواداران زیادی دارد اما امیدوارم که پایان خوبی هم داشته باشیم.