اگر استقلالی‌ها ببازند با توجه به بازی‌های سخت پیشروی استقلالی‌ها و بازی‌های آسان مقابل پرسپولیس فرصت قهرمانی را نصیب سرخ‌ها […]

اگر استقلالی‌ها ببازند با توجه به بازی‌های سخت پیشروی استقلالی‌ها و بازی‌های آسان مقابل پرسپولیس فرصت قهرمانی را نصیب سرخ‌ها می‌کند.

 

 

 

۱۱ سال و ۸ ماه قبل بود که استقلال در آخرین روز مسابقات لیگ اول حرفه‌ای در بندرانزلی یک ـ صفر به ملوان باخت و قهرمانی را از دست داد.

بازی استقلال و ملوان فرصتی را برای تکرار تاریخ توسط ملوان یا یک انتقام تاریخی توسط استقلال را رقم می‌زند. اگر استقلال برنده شود با ۵۳ امتیاز پیشتاز بلامنازغ مسابقات لیگ  خواهد بود اما اگر استقلالی‌ها ببازند با توجه به بازی‌های سخت پیشروی استقلالی‌ها و بازی‌های آسان مقابل پرسپولیس فرصت قهرمانی را نصیب سرخ‌ها می‌کند. ملوان بندرانزلی که صاحب بهترین موقعیتش طی تمام ادوار گذشته بوده است می‌تواند با تاثیرگذاری از سرنوشت لیگ حرفه‌ای یک دوران تازه برای شکوه و اعتبار خود رقم بزند.

ملوان بندرانزلی هیچ‌گاه بالاتر از مقام هفتم در لیگ برتر به دست نیاورده بود. حال آنکه آنها طی سال‌های ۵۲ تا ۷۰ ۱۸ سال تمام لقب بهترین تیم شهرستانی کشور را به خود اختصاص داده بودند.