سرمربی تیم فوتبال ملوان پیش از دیدار برابر استقلال گفت: به ما ربطی ندارد که حریف برای قهرمانی می‌جنگد بلکه […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان پیش از دیدار برابر استقلال گفت: به ما ربطی ندارد که حریف برای قهرمانی می‌جنگد بلکه با انگیزه بالا و با هدف پیروزی برابر این تیم قرار می‌گیریم.

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال گفت: لازم نیست وقت بگذاریم و درباره استقلال حرف بزنیم. آنها می‌خواهند برای قهرمانی بجنگند اما این به ما ربطی ندارد. ما فقط باید به بازی خود فکر کنیم و امتیازهای لازم را بگیریم تا موفق شویم.

 

 

وی ادامه داد: مهم نیست که در بازی‌های قبلی چه نتایجی رقم خورده است. فقط بازی فردا مهم است. آنچه یک سال پیش یا چند سال پیش اتفاق افتاده بود، تمام شده است. ما فقط باید بازی فردا را در نظر بگیریم و من به شما می‌گویم که برابر استقلال شانس زیادی برای پیروزی داریم. ما برای کسب این نتیجه انگیزه بالایی داریم.

 

 

سرمربی ملوان در ادامه گفت: سعید یوسف‌زاده و امیرحسین فشنگچی از هفته پیش مصدوم هستند و معلوم نیست که فردا در بازی باشند یا نه. فعلا ۲۴ ساعت وقت داریم.

 

 

اسکوچیچ در ادامه خطاب به یکی از خبرنگاران گفت: از چهره‌ات معلوم است که می‌خواهی درباره شام من با قلعه‌نویی بپرسی! اما آن خبرنگار از اسکوچیچ درباره نتیجه بازی رفت ملوان برابر استقلال و پرسپولیس پرسید. سرمربی ملوان پاسخ داد: این نتایج اصلا مهم نیست. من هم می‌توانم بگویم در رقابت‌های آسیایی استقلال را حذف کرده‌اند اما این حرف چه اهمیتی برای بازی فردا دارد. باخت ما برابر استقلال و پرسپولیس در بازی رفت مهم نیست. مهم این است که برای بازی فردا انگیزه زیادی داریم.

 

 

اسکوچیچ همچنین گفت: بازیکنانم شایسته حمایت هواداران هستند. آن‌ها در این فصل نتایج خوبی گرفته‌اند و امیدوارم در بازی فردا مردم زیادی به ورزشگاه بیایند و ما را کمک کنند.

 

 

در ادامه نشست بالاخره یکی از خبرنگاران درباره شام مشترک اسکوچیچ و قلعه‌نویی از او سوال کرد. سرمربی ملوان که منتظر این سوال بود، درباره این سوال گفت:‌ متعجبم که چرا کسی از صبحانه و ناهار من نمی‌پرسد. البته این نشانه خوبی است. قبلا درباره سیستم ۲ – ۴ – ۴ و ماجرای اشجاری از من سوال می‌کردید و حالا درباره شام صحبت می‌کنید!

 

 

اسکوچیچ ادامه داد: می‌گویم که ملوان اکنون نیاز به آرامش دارد. این حرف من به این معنی نیست که بازی فردا برای‌مان مهم نیست بلکه می‌گویم چرا وقتی شرایط تیم خوب است، باید تحت فشار قرار بگیریم؟ مهم نیست که من با چه کسی ناهار یا شام می‌خورم، مهم این است که تیمم نتیجه می‌گیرد و در فصلی که سختی زیادی متحمل شده‌ایم، نتایج خوبی گرفته‌ایم. آیا از جوابم راضی شدید؟ هر کسی برای طرز فکرش دلایلی دارد. من، ایران‌دوست، شما و کسان دیگر می‌توانند تفکر خود را داشته باشند. همیشه در فوتبال شایعه وجود دارد. اما با این حال همه باید به هم احترام بگذارند.

 

 

وی ادامه داد: همیشه در هر نشست خبری موردی وجود دارد که از آن پرسیده شود. یک بار درباره آتلتیک بیلبائو، یک بار درباره کراوات من و حالا هم درباره شام اما من دوست دارم به وظیفه‌ای که دارم رسیدگی کنم.

 

اسکوچیچ در پایان درباره احتمال ماندنش در ملوان برای فصل آینده گفت: تاکنون که باشگاه در این باره به من چیزی نگفته است و من هم چیزی نمی‌گویم و فعلا فقط به بازی فردا فکر می‌کنم. فصل سختی را پشت سر گذاشتیم اما از کار کردن با بازیکنانم لذت می‌برم و آنها من را خوشحال کرده‌اند.

 

مهران دیده بان