بانوان ملوان در هفته هفدهم از لیگ برتر توانست تیم شهرداری سیرجان را شکست دهد.       اختصاصی – […]

بانوان ملوان در هفته هفدهم از لیگ برتر توانست تیم شهرداری سیرجان را شکست دهد.

 

 

 

اختصاصی – به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” تیم فوتبال بانوان ملوان راس ساعت ۱۴ به مصاف تیم   شهرداری سیرجان رفت که در نهایت با نتیجه ۴ بر۰ به پیروزی رسید وبا ۴۱ امتیاز در رده دوم این مسابقات قرار گرفت .

 

 

گلهای این دیدار را برای ملوانان سارا قمی ۲ گل دقایق ۲۶   و ۴۷ ، یاسمن فرمانی دقیقه ۴۴  و افسانه اقبال  دقیقه ۷۰ به ثمر رساندند.

 

 

ترکیب بانوان ملوان در این دیدار: زمرد سلیمانی، ستاره حبیب زاده، سارا قمی ( پگاه نوری ) ،  مریم ایراندوست   ، یاسمن فرمانی (مژده وثوق) ، افسانه اقبال ، پرناز زادحسین علی ، مهسا پورمحمدیان ( هاجر شاه ملک پور) ، معصومه حسرتی   ، سارا ظهراب نیا ، فروغ موری

 

داوران این بازی : محسا قربانی – سمانه محسنی و   مهری

 

حاشیه های بازی بانوان ملوان و شهرداری سیرجان :

 

۳۰ دقیقه از بازی گذشته بود که آمبولانس وارد زمین شد .

 

تیم شهرداری سیرجان با نیمکت خالی بدون بازیکن و مربی برای این بازی آمده بود .

 

سرمربی تیم شهرداری سیرجان به دلیل اینکه به عنوان کمک مربی تیم ملی نوجوانان منصوب شده بود در این بازی حاضر نشد و تیم خود را بدون سرمربی به این بازی فرستاد در صورتی که مریم ایراندوست به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان ایران در همه بازیهای ملوان حضور مستمر دارد و هیچگاه تیم ملوان را تنها نگذاشته است و در هر دو تیم حضور مثبت دارد .

 

در حالی که این روزها تمام تیم ها از داوری به نفع تیم ملوان صحبت می کنند در چند بازی گذشته داوری به شدت به ضرر تیم ملوان می باشد و در این بازی کمک داور خانم سمانه محسنی به اشتباه ۳ گل سالم تیم ملوان را مردود کرد و همین کمک داور در بازی با تیم بوشهر هم ۲ گل سالم تیم ملوان را مردود کرده بود .

 

خانم واحدی نائب رئیس هیئت فوتبال استان گیلان اجازه عکسبرداری و تهیه گزارش تصویری این بازی را بر خلاف تمامی شهرهای که در آن مسابقات لیگ فوتبال بانوان برگزار می شود را نداد و تمامی این قوانین در کشور فقط برای تیم ملوان اعمال می شود و در هیچ شهری این مشکلات وجود ندارد .

 

گزارش: سمیرا براقی زاده