مربیان تیم ملی فوتبال بر اساس برنامه اعلام شده بازی‌های هفته بیست و هفتم لیگ برتر را زیر نظر می […]

مربیان تیم ملی فوتبال بر اساس برنامه اعلام شده بازی‌های هفته بیست و هفتم لیگ برتر را زیر نظر می گیرند و آنالیز می کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، طبق برنامه کادر فنی تیم ملی، دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و داماش گیلان را از طریق دی وی دی خواهند دید. دیدار تیم‌های ساپیای البرز و گسترش فولاد تبریز را مهرداد خانبان زیرنظر می‌گیرد. البته خانبان شرایط چمن ورزشگاه انقلاب کرج را برای دیدار تیم‌های ملی ایران و کویت بررسی خواهد کرد.

بازی تیم‌های ذوب آهن اصفهان و فجر سپاسی را امید نمازی و میکو کوجالا از طریق تلویزیون خواهند دید. همچنین مارکار آقاجانیان و دن گاسپار بازی تیم‌های نفت تهران و فولاد خوزستان را در ورزشگاه می‌بینند و آنالیز می‌کنند.

بازی تیم‌های ملوان انزلی و استقلال تهران همه اعضای کادرفنی با هم خواهند دید و بازی را زیر نظر می‌گیرند. این بازی روز چهارشنبه این هفته برگزار می‌شود.

امید نمازی و مارکارآقاجانیان بازی تیم‌های تراکتورسازی تبریز و راه آهن تهران را از طریق تلویزیون و به صورت زنده خواهند دید. گاسپار و میکو کوجالا بازی تیم های مس کرمان و سپاهان را از گیرنده تلویزیونی می‌بینند و در نهایت در بازی پرسپولیس – صبای قم که روز جمعه انجام می‌شود، همه کادرفنی به ورزشگاه آزادی می‌روند و از نزدیک بازی را خواهند دید.