در شبی که یوونتوس بر میهمانش کیه‌وو غلبه کرد ناپولی هم ساسولو را از پیش‌رو برداشت.       به […]

در شبی که یوونتوس بر میهمانش کیه‌وو غلبه کرد ناپولی هم ساسولو را از پیش‌رو برداشت.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌و‌چهارم مسابقات فوتبال سری A باشگاه‌های ایتالیا بعدازظهر امروز (یک‌شنبه) با انجام ۵ دیدار همزمان پیگیری شد که طی آن تیم‌های یوونتوس، ناپولی، پارما و لیورنو مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

در یکی از این دیدارها تیم فوتبال یوونتوس در ورزشگاه خانگی خود میزبان کیه‌وو ورونا بود که این بازی در پایان به برتری ۳ یر یک بانوی پیر انجامید. برای بیانکونری در این دیدار کوادوو آساموآ (۱۷)، کلودیو مارکیزیو (۲۹) و فرناندو یورنته (۵۸ – گل به خودی) گلزنی کردند و تنها گل کیه‌وو را هم مارتین کاکرس (۵۱ – گل به خودی) به ثمر رساند. شاگردان آنتونیو کونته با این برد ۶۳ امتیازی شدند و جایگاه خود را در صدر جدول سری A استحکام بخشیدند. کیه‌وو ۱۸ امتیازی هم پس از شکست مقابل یوونتوس تغییری در جایگاه نوزدهمی‌اش به وجود نیامد.

ناپولی هم امروز در دیداری خارج از خانه با نتیجه ۲ بر صفر از سد میزبان خود، ساسولو گذشت. نایب قهرمان فصل‌گذشته سری A در این مسابقه توسط بلریم ژمالی (۳۷) و لورنزو اینسین (۵۶) به گل رسید. شاگردان رافائل بنیتس با این برد ۵۰ امتیازی شدند و فاصله خود با تیم دوم جدول یعنی رم را به حداقل ممکن رساندند.

در سایر دیدارهای برگزارشده هم نتایج به شرح زیر رقم خورد:


آتالانتا صفر – پارما ۴
کالیاری یک – لیورنو ۲
جنوا ۳ – اودینزه ۳
کاتانیا ۳ – لاتزیو یک
آاس رم ۳- سامپدوریا صفر

پرونده این هفته از رقابت‌ها فردا شب (دوشنبه) با انجام دیدار هلاس ورونا – تورینو بسته می‌شود.

در حال حاضر در جدول رده‌بندی این رقابت‌ها تیم‌های یوونتوس، رم و ناپولی به ترتیب با ۶۳، ۵۱ و ۵۰ امتیاز در رده‌های اول تا سوم هستند.