ملوان کلاب امروز وارد ششمین سال فعالیت خود می شود .   پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در […]

ملوان کلاب امروز وارد ششمین سال فعالیت خود می شود .

 

پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در ۲۸ بهمن ۸۷ توسط مرتضی صیاد چپری احداث گردید و به کمک علی نوروزی و شاهین صیاد حقیقی در ابندا کار خود را آغاز کرد .

 

ملوان کلاب از ابتدا به عنوان یک پایگاه مستقل هواداری سعی کرد در حد امکان با احترام به عقاید هواداران نقطه نظرات آنها را انعکاس داده و توانست با این روش به یکی از مراکز مهم تجمع هواداران برای گفتگو تبدیل شود به نوعی که به جرات می توان گفت این بخش با کمک همه ی کاربران عزیز در طول این سالها به یکی از سالم ترین و مفید ترین فضاهای گفتگو در سایت های هواداری کشور تبدیل شد و گویای این قضیه اهمیت این بخش برای مدیران و مربیان و بازیکنان ملوان در سالهای اخیر بوده است و همین باعث شده که حال “ملوان کلاب” طبق آمار سایت آمار گیر معتبر جهانی “الکسا” در رده ی اول سایتهای ورزشی استان گیلان و دومین سایت ورزشی پر بازدید شمال کشور و طبق آمارگیر گوگل اولین سایت پربازدید ورزشی شمال کشور قرار گیرد که این با توجه به جمعیت شهرستان انزلی موفقیتی بسیار بزرگ برای ما محسوب می شود که بی شک بدون حمایت و پشتیبانی و نظرات سازنده ی کاربرانِ محترم وبسایت امکان پذیر نبود .

 

البته وبسایت در طول این سالها سعی کرد از قافله تکنولوژی عقب نماند و دامنه ی فعالیتش را در صفحات اجتماعی دیگر مانند فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام گسترش داد که هوادارن می توانند با دنبال کردن صفحات “ملوان کلاب” در شبکه های اجتماعی نیز به صورت دقیق از اخبار ملوان مطلع شوند . یکی دیگر از کارهای مهم “ملوان کلاب” در سال جاری با تلاش های مستمر مهدی شاهین و کمکهای بی چشم داشت نصرت ایراندوست پیشکسوت گرانقدر باشگاه ملوان راه اندازی تیم فوتسال “ملوان” به کمک باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بود که امید است فوتسال انزلی از حالت اغما خارج شود .

 

مهمترین موفقیتی که در این چند ساله داشته ایم حفظ استقلال سایت بوده و هیچ رفت و آمدی در ادامه و نوع کار “ملوان کلاب” تاثیری نداشته است و این رمز ماندگاری و تداوم کار پایگاه اینترنتی هواداران ملوان است . یک روز به حمایت از شخصی منتسب شدیم و روز دیگر متهم به دشمنی با همان شخص ! و این بارها و بارها تکرار شد و به همین دلیل قاطع تر از همیشه میگوییم تنها خط قرمز ما نام مقدس “ملوان” است و اگر ما بخواهیم از مسئله ای به عنوان موفقیت نام ببریم در درجه ی اول حمایت شما عزیزان و در درجه ی دوم حفظ استقلال سایت “ملوان کلاب” می باشد.

 

با افتخار می گوییم ، اکثر قریب به اتفاق کسانی که در سایت فعالیت می کنند زمانی کاربر این سایت بوده اند و همگی بدون هیچ منفعتی و فقط به خاطر نام ملوان در کنار یکدیگر جمع شده اند و سعی می کنند به بهترین نحو کار اطلاع رسانی را انجام دهند که جا دارد از آنها تقدیر ویژه نماییم که حتی گاهی اوقات تلاش های بی وقفه ی این عزیزان این شائبه را برای بسیاری از حتی مسئولین ایجاد کرده که آنها در قبال زحماتشان نفعی مالی دارند که قاطعانه عرض می کنم هرگز اینگونه نبوده است . برای ما موفقیت و خدمت به ملوان همه چیز است و هیچ نفعی بالاتر از این وجود نخواهد داشت و به دنبال هیچ چیز نخواهیم رفت !

 

در بخش خبر خانم شجری کهن و آقایان مهرداد و مهران دیده بان . در بخش عکاسی سمیرا برقی زاده ، یاسین رحمان زاد ، آیدین شیرعلیان و مهران دیده بان . بخش ویدئو رامبد رشیدی . کارهای فنی مهدی شاهین و خشایار پورادبی ، در بخش طراحی آیدین داوودپور عزیز و همچنین مدیران سایت آقایان مرتضی صیاد چپری ، شهرام شاهین و رضا مظلوم و بسیاری از دوستان دیگر مانند کاوه چلمبری و ارسطو عزتیان که همیشه با عقاید مختلف همراه و یاور ما بوده اند .

 

لازم به ذکر است که جشن آغاز ششمین سال فعالیت پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” با حضور هواداران ، بازیکنان ، کادرفنی ، کادر مدیریت ، هنرمندان و سوپرایزهای ویژه برای شما عزیزان روز جمعه ۲ اسفند ماه ساعت ۱۹ در محل سالن آمفی تئاتر اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرانزلی برگزار خواهد گردید . هواداران و ملوان کلابی های عزیز می توانند در این جشن حضور یابند تا به یاری یکدیگر روز خاطره انگیزی را رقم بزنیم .

 

امروز این سایت که روز به روز با کاربران وفادارش بزرگتر می شود ، شش ساله شد . به امید روزی که همگی در کنار هم قهرمانی “ملوان” را در “ملوان کلاب” جشن گرفته و به هم تبریک بگوییم . به امید آن روز که دیر نیست …

 

 

سپید و سربلند باشید .

 

میثم شاهین