اختصاصی – در آستانه ی بازی با استقلال تهران سراغ محسن یوسفی هافبک خلاق ملوان و بازیکن سابق استقلال تهران […]

اختصاصی – در آستانه ی بازی با استقلال تهران سراغ محسن یوسفی هافبک خلاق ملوان و بازیکن سابق استقلال تهران رفتیم و نظراتش را در خصوص این بازی جویا شدیم . در ادامه می توانید مصاحبه ی پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” را با شماره ی ۱۳ ملوان مطالعه نمایید .

 

ملوان کلاب : نظرت در مورد بازی با تیم استقلال چیست ؟

 

استقلال برای سه امتیاز به انزلی می آید چون در کورس قهرمانی است ، بازی بسیار برای ما حساس است ما امسال نتوانستیم در مقابل استقلال و پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشیم . با تمام وجود میخواهیم که این بازی را ببریم و بهترین نمایش در میدان ارائه کنیم . تیم ما هم اکنون شرایط خوبی در جدول رده بندی دارد امیدوارم که بتوانیم با این برد هدیه خوبی به هواداران بدهیم .

 

ملوان کلاب : وضعیت بازیکنان تیم چطور است ؟

 

ما در نیم فصل دوم جزو بهترین تیمهایی بودیم که خوب امتیاز کسب کردیم ، البته در ابتدای فصل مشکلاتی داشتیم ، با هماهنگی که بین بازیکنان بود هرچه زمان گذشت تیم بهتری شدیم و هم اکنون نیز در شرایط خوبی از هر لحاظ قرار داریم و به یک انسجام تیمی خوب رسیده ایم .

 

ملوان کلاب : بازی مقابل تیم سابقت برای انگیزه های مضاعف ایجاد میکند .

 

من ۶ سال در استقلال بازی کردم و خاطرات زیادی از این تیم دارم . انگیزه ی خاصی برای این بازی دارم حال که در این برهه ی حساس به استقلال خوردیم باید نتایج لیگ و جام حذفی را جبران کرده و این تیم را شکست دهیم . من الان بازیکن ملوان هستم با تمام وجود برای این تیم تلاش می کنم .

 

ملوان کلاب : نظرت در مورد هواداران ملوان چیست ؟

 

من چندین سال در استقلال بودم همانطور که می دانید استقلال و پرسپولیس در کل ایران طرفدار دارند ولی هواداران ملوان در گیلان و انزلی محبوبیت خاصی دارد اینجا مردم با فوتبال و ملوان زندگی می کنند ، من موقعی که در شهر هستم به عین این موضوع را می بینم که فوتبال جزئی از این مردم است . در هر مغازه و مرکز فروشی یک عکس از تیم ملوان وجود دارد و این نشان دهنده ی این است که چقدر ملوان برای هوادارانش مهم است . من وقتی می خواهم برای ملوان در انزلی بازی کنم همیشه یک هیجان خاصی دارم ، زمانی که وارد زمین می شوی و این همه شور علاقه را می بینی انگیزه ی بیشتری برای بهتر بودن پیدا می کنی . من در تیمهای دیگری هم بوده ام ، مثلا در دستگردی یا تختی تهران بازی می کنی و تیمی که صد نفر هم هوادار ندارد طبیعتا  انگیزه شان برای بازی کردن کمی متفاوت تر از اینجاست .

 

ملوان کلاب : چقدر با ورود مالک جدید مشکلات مالی تیم رفع شد .

 

در ابتدای فصل مشکلات شدیدی داشتیم ، آقای درودگر به اندازه توانش برای این تیم زحمت کشید . با آمدن آقای محجوب یک امیدی بین بازیکنان و مردم ایجاد شد که بالاخره شخصی به این شهر آمده و میخواهد ملوان را متحول کند . ایشان یک سری از پرداختی ها را انجام داد و قرار است که در اسفند ماه هم مبالغ دیگری را به بازیکنان پرداخت کنند . طبیعتا تیمی که از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشد روحیه ی بازیکنانش نیز بالاتر می رود . البته همه چیز را نباید تنها بر عهده ی آقای محجوب گذاشت ، باید مسئولین به ایشان کمک کنند تا بتواند در آینده ملوان را به جایگاه اصلی اش برگرداند .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی ؟

 

از اینکه امسال به ملوان آمدم و انتخاب خوبی داشتم خوشحالم و خدا را شکر می کنم که تیم ملوان در هشت هفته مانده به پایان لیگ خیالش از بابت ماندن در لیگ راحت شد و به رتبه های بالا چشم دارد ، امیدوارم که این روند همینطور ادامه داشته باشد و از هواداران خوب این تیم میخواهم که عین همیشه از تمام ارکان باشگاه حمایت کنند . امیدوارم در سال آینده ملوانی قوی تر را داشته باشیم تا در فصل بعد کسب سهمیه ی آسیا هم برسیم . از انزلیچی ها به خاطر حمایتی که از من کردند متشکرم .

 

 

مهران دیده بان

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)