مدافع تیم فوتبال ملوان گفت: استقلال با تجربه‌ترین تیم لیگ است که از کوچک‌ترین اشتباه حریف بیشترین استفاده را می‌کند. […]

مدافع تیم فوتبال ملوان گفت: استقلال با تجربه‌ترین تیم لیگ است که از کوچک‌ترین اشتباه حریف بیشترین استفاده را می‌کند.

 

احمد آهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد دیدار روز چهارشنبه مقابل استقلال گفت: بازی بسیار سختی مقابل این تیم داریم و انگیزه‌مان بسیار زیاد است. ۴ بازی تا پایان فصل داریم که این بازی گل سرسبد آنهاست. ما در دور رفت و جام حذفی از استقلال شکست خورده‌ایم و به همین خاطر می‌خواهیم در این بازی پیروز شویم.

وی ادامه داد: شاید از نظر جدولی این مسابقه خیلی برای ما مهم نباشد اما استقلال ما را در جام حذفی حذف کرده و تماشاگرانمان توقع دارند که در این بازی پیروز شویم. باید انتظار هوادارانمان را برآورده کنیم.

آهی در مورد بحث شام خوردن اسکوچیچ و قلعه‌نویی که حاشیه‌هایی ایجاد کرد،‌ گفت: اسکوچیچ و قلعه‌نویی هر دو از مربیان خوب و با تجربه هستند. قلعه‌نویی یک مربی بسیار باتجربه است که با مربیان دیگر هم شام خورده است و جلسات مشابه با کی‌روش سرمربی تیم ملی هم برگزار کرد.

وی در مورد اینکه مهاجمان استقلال در این فصل خوب کار نکرده‌اند، گفت: استقلال مهاجمان خوبی دارد و این تیم روی هوا خیلی خطرناک است. استقلال تیم باتجربه‌ای است و باید بگویم با تجربه‌ترین تیم لیگ است. آنها در هر مسابقه شاید صاحب دو یا سه موقعیت داشته باشند اما از آن به خوبی استفاده می‌کنند. باید خیلی مراقب باشیم زیرا آنها از کوچکترین اشتباه بازیکنان حریف بیشترین استفاده را می‌برند. تیمی که باتجربه‌ترین مربی و بازیکنان لیگ را دارد باید هم اینگونه بازی کند.

مدافع ملوان در مورد اینکه می‌تواند حنیف عمران‌زاده و دیگر بازیکنان سرزن استقلال را مهار کند، گفت: باید مراقب باشیم قطعا اسکوچیچ برنامه خاصی برای این مسئله دارد ما هم در جام حذفی و هم در لیگ روی ضربات ایستگاهی از استقلال گل خوردیم. بنابراین باید این نقطه ضعف‌مان را برطرف کنیم.

آهی همچنین با اشاره به شرایط جدید باشگاه ملوان گفت:‌ در نیم فصل اول که باشگاه مالک مشخصی نداشت بازیکنان نگران بودند اما در نیم فصل دوم با آمدن محجوب وضعیت تیم خوب و بازیکنان خیالشان راحت شد که با حضور ایشان معوقات بازیکنان پرداخت خواهد شد، ضمن اینکه از نظر فنی هم بازیکنان تیم با هم هماهنگ‌تر بودند و در کل باشگاه ملوان به آرامش رسید.