در آغاز هفته بیست و هفتم لیگ برتر فولاد و نفت تهران به تساوی رسیدند و فجر از سد ذوب […]

در آغاز هفته بیست و هفتم لیگ برتر فولاد و نفت تهران به تساوی رسیدند و فجر از سد ذوب آهن گذشت.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در آغاز دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (یکشنبه) چهار دیدار برگزار شد که در مهم ترین آن‌ها فولاد و نفت تهران به تساوی رضایت دادند و فجرسپاسی مقابل ذوب آهن به برتری رسید.

در تهران دو تیم نفت و فولاد به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. در این مسابقه آرش افشین (دقیقه ۱۳) برای فولاد و رضا نوروزی از روی نقطه پنالتی (دقیقه ۲۵) برای نفت تهران گلزنی کردند. بدین ترتیب فولاد ۵۱ امتیازی شد و موقتا جای استقلال را در صدر جدول گرفت. نفت هم با ۴۸ امتیاز در همان رتبه سوم باقی ماند.

همچنین در اصفهان تیم فوتبال ذوب آهن میزبان فجرسپاسی بود که این دیدار در نهایت با نتیجه ۱ بر صفر به سود شاگردان محمود یاوری خاتمه یافت. تک گل این بازی را آرمان رمضانی در دقیقه ۱۵ به ثمر رساند. با این نتیجه فجر ۲۴ امتیازی شد و بالاتر از ذوب آهن در رده چهاردهم قرار گرفت. ذوب آهن هم ۲۳ امتیازی باقی ماند و جایگاه پانزدهم را به خود اختصاص داد تا در هفته های پایانی لیگ همچنان برای فرار از سقوط تلاش کند.

در اهواز هم دو تیم استقلال خوزستان و داماش گیلان رودرروی هم قرار گرفتند که در پایان به تساوی ۱-۱ رضایت دادند. در این دیدار امین متوسل زاده (دقیقه ۷۰) برای داماش و موسی کولیبالی (دقیقه ۸۵) برای استقلال خوزستان گلزنی کردند. با این نتیجه استقلال خوزستان ۲۹ امتیازی شد و در رده دهم قرار گرفت. داماش هم با ۲۵ امتیاز در جایگاه دوازدهم باقی ماند.

نتایج دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر به شرح زیر است:

نفت تهران ۱ – فولاد خوزستان ۱


سایپا ۱ – گسترش فولاد ۱


استقلال خوزستان ۱ – داماش گیلان ۱


ذوب آهن ۰ – فجرسپاسی ۱