ما در انزلی هیچ وقت نمی‌توانیم یک مرد را به مسابقه راه بدهیم نمی‌دانم چرا در اصفهان مدیر باشگاه به […]

ما در انزلی هیچ وقت نمی‌توانیم یک مرد را به مسابقه راه بدهیم نمی‌دانم چرا در اصفهان مدیر باشگاه به داخل زمین می‌آید و اعتراض هم می‌کند.

 

 

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌درباره پیروزی تیمش مقابل آینده‌سازان در جام حذفی فوتبال بانوان و اعتراضات سرمربی حریف مبنی بر داوری این دیدار و عدم حضور ناظر داوری، گفت: این حرف‌ها بچه‌گانه است. البته روی صحبت من با شخص خاصی نیست اما ناظر بازی چه کاری می‌توانست انجام دهد؟ ناظران اجازه ندارند به داور بگویند چه کاری انجام بدهد یا ندهد.

وی ادامه داد: فیلم بازی موجود است که آن را به فدراسیون می‌دهیم. تنها تیمی که بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری متحمل شده ملوان بوده است. این حرف‌ها توجیه نیست اعتقاد دارم پنالتی اول که به سود آینده‌سازان گرفته شد واقعا پنالتی نبود.

* سیاست یک بام و دو هوا را پیش می‌بریم

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به اینکه ما سیاست یک بام و دو هوا را پیش می‌بریم، تصریح کرد: ما در انزلی هیچ وقت نمی‌توانیم یک مرد را به مسابقه راه بدهیم نمی‌دانم چرا در اصفهان مدیر باشگاه به داخل زمین می‌آید و اعتراض هم می‌کند؟ باید به این موضوع رسیدگی شود. ۲۰۰ نفر مرد در ۱۰ دقیقه پایانی بازی جو بدی را به وجود آوردند و با الفاظ زشت تیم ما را مورد هجوم قرار دادند؛ واقعا تأسف خوردم که مرد باشیم و به دختران چنین الفاظی را به کار ببریم. با حضور مردان و خانواده‌های بازیکنان مخالف نیستم اگر اینطور است مختص چند باشگاه خاص نباشد.

* آینده‌سازان کار خاصی انجام نداده که حالا شاکی است

ایراندوست با بیان اینکه پنالتی دوم برای این تیم درست بود، عنوان کرد:‌ پنالتی اول را نمی‌دانم درست بود یا نه، خدا را شکر گل هم نشد، اما شک نکنید پنالتی دوم درست بود. من فاصله نزدیکی با خطا داشتم. آینده‌سازان هم کار خاصی انجام نداده که حالا شاکی است؛ دلم نمی‌خواهد با این حرف‌ها شیرینی برد حساسی را که به دست آورده‌ایم از بین ببرم.

وی در پاسخ به این سوال که می‌گویند ملوان ابتدا از جام حذفی انصراف داده و بعد به مسابقات بازگشته خاطرنشان کرد:‌ انصراف نداده بودیم، تمام مدارک هم در فدراسیون موجود است. بازی اول ما با سیستان بود که میزبان بودیم و آنها نیامدند. بازی دوم هم باید با برنده استقلال و گرگان انجام می‌دادیم. فکر می‌کنم دوستانی هستند که می‌خواهند به من، باشگاه و فدراسیون صدمه بزنند.

* مگر ملوان تیم تازه به دوران رسیده است؟

ایراندوست افزود: قبل از بازی بم و اصفهان به فدراسیون نامه زدیم و اعلام کردیم که در جام حذفی هستیم چون آینده‌سازان بم را برده بود، این شائبه بوجود آمده بود که ما به همین خاطر در جام حذفی هستیم. مگر ملوان تیم تازه‌ به دوران رسیده است؟ از سال ۸۴ در لیگ شرکت کرده‌‌ایم و افتخارات زیادی هم داشته‌ایم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در پاسخ به این سوال که مربی آینده‌سازان اعتقاد دارد بازیکنانش از ترس خط خوردن از تیم ملی احساساتی بازی کرده‌اند و حتی با خطا روی شما عذرخواهی کرده‌اند، گفت:‌ کسی از من عذرخواهی نکرد. واقعا متأسفم فکر می‌کنم باید فنی حرف بزنیم. من حتی به فدراسیون پیشنهاد دادم اگر می‌خواهید مانند کاستا قرارداد حرفه‌ای ببندیم و من تصمیمم را بگیرم. فوتبال ما نوپاست و در طول هشت سال پیشرفت خوبی را داشته است. اگر اینطور می‌خواهند من انصراف می‌دهم و به هیچ کدام از این حرف‌ها کاری ندارم. اتفاقا تصمیم گرفته بودم در فینال جام حذفی خداحافظی کنیم اما حالا انگیزه پیدا کردم یک سال دیگر هم بازی کنم.