اختصاصی- جلسه هماهنگی قبل از بازی ملوان و استقلال با حضور مدیر عامل و معاون فرهنگی و اصحاب رسانه و […]

اختصاصی- جلسه هماهنگی قبل از بازی ملوان و استقلال با حضور مدیر عامل و معاون فرهنگی و اصحاب رسانه و لیدرها برگزار شد.

 

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان “ملوان کلاب” با توجه به اهمیت دیدار ملوان و استقلال تهران جلسه ای بین مدیرعامل و معاون فرهنگی باشگاه با لیدرهای باشگاه ملوان و اصحاب رسانه برگزار شد. در ابتدای جلسه سیروس مرادی معاون فرهنگی باشگاه ملوان شرایط حساس این بازی را برای لیدر ها تشریح کرد و اشاره کرد در این دیدار فقط به تشویق بازیکنان بپردازندو به مانند دیدار با تراکتور سازی تبریز فرهنگ بالای هواداران ملوان را نشان دهند .

 

 


 

 

 

در ادامه جلسه ناخدا غلامی سرپرست باشگاه ملوان گفت: کارهای زیادی در باشگاه ملوان در حال انجام است که نیاز به صبر و حوصله دارد.ما در هر بازی سعی می کنیم با لیدرها جلسه هماهنگی داشته باشیم. ۳امتیاز این بازی برای ما خیلی مهم است و همانطور که قبلا گفته بودم راه قهرمانی از انزلی می گذرد و ما می توانیم با کسب ۳ امتیاز به کسب سهمیه امیدوارم باشیم و همچنین با رفتاری که روی سکوها هوادارانمان نشان می دهند می توانیم آن یک امتیاز کسر شده را برگردانیم هواداران  ما در بازی با تراکتور شخصیت اصیل خود را نشان دادند.این بازی اهمیت زیادی برای ما دارد امیدوارم که هواداران به این موضوع به صورت ویژه نگاه کنند تا نه آنها و نه ملوان آسیب ببیند.

 

 

 

 

وی درپایان گفت: امیدوارم که روز چهارشنبه چه در زمین و چه در سکوها برنده واقعی باشیم و با کسب ۳ امتیاز به استقبال عید برویم.

 

 

 

گزارش:مهران دیده بان

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)