اختصاصی – تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در یک دیدار نفس گیر توانستند با پیروزی در اصفهان به فینال جام […]

اختصاصی – تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در یک دیدار نفس گیر توانستند با پیروزی در اصفهان به فینال جام حذفی فوتبال ایران صعود کنند .

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۱:۳۰ صبح در نجف آباد اصفهان به مصاف آینده سازانِ این شهر رفتند و با وجود اینکه در نیمه ی اول بازی با یک گل عقب افتادند در نهایت توانستند با پیروزی ۲-۱ مقابل این تیم فینالیست رقابتهای جام حذفی فوتبال کشور شوند .

 

گلهای ملوان در این دیدار را افسانه اقبال از روی نقطه ی پنالتی  و سارا قمی در دقایق ۶۱ و ۸۸ به ثمر رساندند . گل تیم فوتبال آینده سازان میهن در دقیقه ۲۰ از روی نقطه ی پنالتی به ثمر رسید و در دقیقه ۲۹ سارا قمی یک پنالتی را برای ملوان از دست داد .

 

ترکیب ملوان : زمرد سلیمانی – افسانه اقبال – مینا هاشمی (۵۳-مریم ایراندوست) – فروغ موری – ستاره حبیب زاده – مهسا پورمحمدیان (۹۰-مژده وثوق) – معصومه حسرتی – پرناز زاد حسینعلی – یاسمن فرمانی – سارا قمی – سارا ظهراب نیا

 

در حاشیه این بازی می توان به حضور بیش از ۲۰۰ مرد در جایگاه ویژه تماشاگران این بازی اشاره کرد ! در حالی که در انزلی حتی مدیرعامل و مالک و خبرنگاران هم اجازه ی حضور در استادیوم محل برگزاری بازیهای بانوان را ندارند ! عکس ها و فیلمهایی از اصفهان  و دیگر شهرهای ایران در دست است که تماشاگران مرد در تمام نقاط ایران به بازیهای تیمهای بانوان می روند و فقط در انزلی است که شدیدترین سختگیری ها اعمال می شود !

 

مدیرعامل تیم آینده سازان اصفهان که وی نیز مرد بود ، در تمام طول بازی برای تیم داوری حاشیه ایجاد کرد و با فریادهای مکرر جو بازی را متشنج می کرد و حتی از نیروی انتظامی درخواست نمود که راننده و سرپرست ملوان را از ورزشگاه بیرون نمایند .

 

بانوان ملوان پس از این پیروزی ارزشمند و صعود به فینال در زمین به جشن و پایکوبی پرداختند .

 

دیدار فینال ۲۲ اسفند برگزار می شود . میزبان این بازی با قرعه کشی تعیین خواهد شد .

 

 

گزارش : سمیرا برقی زاده

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)