مریم ایراندوست پس از پیروزی دلچسب بر آینده سازان میهن اصفهان و راهیابی ملوان به فینال جام حذفی بانوان ایران […]

مریم ایراندوست پس از پیروزی دلچسب بر آینده سازان میهن اصفهان و راهیابی ملوان به فینال جام حذفی بانوان ایران گفت:این پیروزی را به هوادانمان و مالک باشگاه تقدیم می کنیم.

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان “ملوان کلاب” مریم ایراندوست پس از رسیدن بانوان ملوان به فینال جام حذفی گفت: این پیروزی دلچسب را به هواداران و مالک محترم باشگاه ملوان آقای محجوب تقدیم می کنیم. یک استان امروز بسیج شده بودند که ملوان را شکست بدهند و به فینال راه پیدا کنند اما شاید به این موضوع فکر نکرده بودند که انزلی چی با غیرت و تعصبش به جنگ همه کاستیها میرود.

 

وی در ادامه افزود: ما در این دیدار با تدبیر و برنامه پیش رفتیم و و خوشحالم که بازیکنان به حرفهایی که زدیم عمل کردند و نا گفته نماند که پاداش در نظر گرفته شده از سوی باشگاه انگیزه از دست رفته تیم را برگرداند.

 

سرمربی بانوان ملوان گفت: از مسئولین خواهش میکنم همانطور که اجازه ورود آقایان را به ورزشگاه بندر انزلی نمی دهند جلوی ورود آقایان را در استانهای رقیب ما هم گرفته شود.تا دختران انزلی چی در جدال برابر به رقابت بپردازند.چرا در تمام کشور ورود آقایان برای دیدن بازیهای لیگ بانوان مشکلی ندارد؟

 

ایراندوست در پایان گفت: در کل تمام تیم از این برد خورسند هستیم و از الان به بازی فینال فکر می کنیم تا امسال جام حذفی را به انزلی بیاوریم.

 

گزارش: مهران دیده بان

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)