به گزارش ایسنا مریم ایراندوست سرمربی تیم بانوان ملوان درباره بازی نیمه نهایی با تیم آینده سازان میهن گفت: بازیکنان […]

به گزارش ایسنا مریم ایراندوست سرمربی تیم بانوان ملوان درباره بازی نیمه نهایی با تیم آینده سازان میهن گفت: بازیکنان ما از لحاظ روحی و روانی آماده بازی هستند و روحیه شان خیلی بالاست در اثر شدت بارش برف ما فقط توانستیم ۴ جلسه تمرین در چمن مصنوعی انجام بدهیم ولی امیدوارم که بازیکنانم فردا به مشکل جسمی نخورند.وی در ادامه گفت: من خیلی امیدوارم که بازی فردا را ببریم چون در ۲ سال گذشته ما این تیم را برده ایم ولی جام حذفی است و غیر قابل پیش بینی ولی اگر از تجربه خود خوب استفاده کنیم میبریم.

 

ایراندوست درباره ملوان سال قبل و امسال و نتایج امسال گفت: ما سال قبل توانستیم با توجه به بودجه ای که داشتیم تیم خوبی ببندیم ولی امسال با توجه به بودجه کمی که داشتیم و از دست دادن ۲ بازیکن تاثیر گذارمان نتوانستیم به مانند سال قبل باشیم البته یک بازیکن جوان گرفتیم اما نتوانست انتظاری که داشتیم را برآورده کند. امسال تیم های بوشهر،اصفهان و همدان تمامی بازیکنان رده های ملی را به خدمت گرفتند و این کاررا برایمان سخت کرد به نظر من با توجه به به بودجه ای که داشتیم خوب نتیجه گرفتیم. ما در ۲بازی در دقایق پایانی برد را ازدست دادیم و در چند بازی دیگر با جنگندگی از شکست فرار کردیم.

 

وی در پایان گفت : از آقای محجوب تشکر میکنم چون با صحبت هایی که انجام دادند انگیزه ی بازیکنان را دوچندان کردند و امیدوارم بازی فردا را با این روحیه ببریم .