مالک باشگاه ملوان با بیان این که از صحبت‌هایش در مورد غذا خوردن اسکوچیچ و قلعه‌نویی سو برداشت شده است […]

مالک باشگاه ملوان با بیان این که از صحبت‌هایش در مورد غذا خوردن اسکوچیچ و قلعه‌نویی سو برداشت شده است ، می‌گوید سرمربی استقلال آن قدر بزرگ هست که نتوان موفقیت‌هایش را زیر سوال برد.

 

سیروس محجوب در‌ گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با انتقاد از برداشت‌های نادرست از صحبت‌هایش گفت: من سعی می‌کنم کم تر صحبت کنم، چون از صحبت‌هایم برداشت‌های صحیحی انجام نشده است. البته شاید چون من تجربه ی کار در این فضا را نداشته‌ام و با ادبیاتش آشنا نیستم،این مشکل ایجاد شد. من به ملوان آمده‌ام تا تیمی خوب بسازیم و با یک آکادمی بسیار خوب و برنامه‌ریزی روندی جدید در این تیم ایجاد کنیم. ما به دنبال پیشرفت هستیم و ترانسفر بازیکن منبع اصلی درآمد ما شود. ما می‌خواهیم نام ملوان را در دنیا بشناسیم، هرچند که در ایران شناخته شده است، ما به دنبال ایجاد روابط با باشگاه‌های خارجی هستیم و به دنبال کار پایه‌یی در فوتبال هستیم .

 

او در پاسخ به این سوال که منظورش از غذا خوردن قلعه‌نویی و اسکوچیچ چه بوده است،‌ اظهار کرد: من اصلا طرف صحبتم با آقای قلعه‌نویی نبوده است و در این ماجرا سو برداشت شده است.ایشان آن قدر بزرگ هستند که نه من بلکه بزرگ‌تر از من هم در این فوتبال نمی‌توانند ایشان را زیر سوال ببرند. شاید عده‌ای از روی حسادت صحبت‌هایی را علیه‌اش طرح کنند اما مگر می‌شود که چندین سال به صورت شانسی در سطح اول باقی بمانید؟ او در هر تیمی رفته موفق بوده و دو شب پیش هم که با آقای قلعه‌نویی صحبت می‌کردم به ایشان گفتم که قطعاً به شما فقط تیتر خبر را گفته‌اند، ای کاش فرصت می‌شد و مطالب مرا می‌خواندید. من اگر می‌خواستم علیه آقای قلعه‌نویی موضع بگیرم، همان شبی که شام خوردند صحبت می‌کردم .

 

مالک باشگاه ملوان ادامه داد: شاید این ماجرا موجب شد تا ما هم متوجه شویم که هوشمندانه‌تر صحبت کنیم. البته ما نباید یک تیکه صحبت را بخوانیم و باقی را توجه نکنیم. من به عنوان مالک حق دارم که هر از چندگاهی درباره مشکلات و مسایل پیرامون تیم صحبت کنم. ما را نباید فقط در پول دادن ببینند .

 

او درباره ی سرنوشت اسکوچیچ در ملوان هم صحبت کرد و گفت: من و هیات مدیره و آقای غلامی کنار هواداران خواهان ماندن اسکوچیچ هستیم. مبلغی هم که اعلام کرده‌اند در توان من هست. اصلا من می توانم امسال صد میلیارد تومان در ملوان هزینه کنم اما فایده‌ای ندارد. ما تجربه این هزینه‌ها را داریم. باید آهسته و پیوسته حرکت کرد. فردااگر AFC آمد و ورزشگاه ما را نگاه کرد، خجالت نکشیم و بگوییم اینجایش را درست می‌کنیم. من الان خواهان خرید ورزشگاه تختی هستم. ما خواهان ماندن اسکوچیچ هستیم اما قواعد من و ایشان تا حدی متفاوت است. من چشم بسته قرارداد امضا نمی‌کنم . من حتماآب را فوت می‌کنم و می‌خورم .

 

محجوب افزود: سرنوشت اسکوچیچ مشخص نیست چون هنوز با او به صورت جدی صحبت نکردم. ما باید درباره جزییات صحبت کنیم. ما اختلافات زیادی با هم نداریم و باید با صحبت به یک توافق برسیم. باید قبول کنیم که اسکوچیچ در یک زمان‌هایی معروف بوده ولی در یک دوره نقاهتی که به ملوان آمد، به این تیم کمک‌های شایانی کرد. من به مدیر برنامه‌های ایشان هم گفتم که بگذارید همه برای یک هدف که ملوان است در یک راستا باشیم. دیدگاه‌های اسکوچیچ در فصل آینده خودش را نشان می‌دهد و من می‌دانم بازیکنان شیفته ایشان هستند.