دروازه بان تیم بانوان ملوان گفت: مطمئنم اگر خودمان باشیم به راحتی بازی را می بریم و می توانیم امسال […]

دروازه بان تیم بانوان ملوان گفت: مطمئنم اگر خودمان باشیم به راحتی بازی را می بریم و می توانیم امسال جام حذفی را به انزلی بیاوریم.

 

 


بدون شک زمرد سلیمانی دروازه بان بانوان ملوان یکی از بازیکنان برتر لیگ بانوان است این دروازبان اهل زرین آباد استان ایلام که سابقه حضور در تیم ملی ایران را هم دارد سنگربان مطمئنی برای ملوان بوده است.


به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی وی گفت: تیم امسال و سال قبل از لحاظ سبک بازی کمی با هم متفاوت است و این را نتایج نشان می دهد ما امسال تغییراتی داشتیم و چند بازیکن جوان به ما اضافه شدند و تا هماهنگ شوند کمی زمان می برد. تیم سال قبل در هر بازی شش یا هفت گل می زد، البته امسال تیم های دیگر لیگ خیلی قویتر شده اند. آنها هزینه های زیادی انجام دادند.


سلیمانی ادامه داد: در نیم فصل اول یک بار سه اخطاره شدم ولی در نیم فصل دوم بهتر شدم و سعی می کنم که کارت نگیرم. سعی می کنم به همین روش ادامه دهم البته شرایط برای من خیلی سخت است چون تنها دروازبان تیم هستم و باید بیشتر حواسم را جمع کنم تا تیمم ضرر نکند.


دروازبان ملوان افزود: امسال تیم های ضعیف خیلی خودشان را بالا کشیدند آنها با هزینه و امکانات خوبی به میدان می آیند و بازیکنان ما با غیرت به مصاف آنها می روند. ما هم باید خودمان را ارتقا دهیم حتی دو برابر آنها چون اگر چنین کاری نکنیم به ما می رسند.


وی با بیان این که بعد از سال ۸۷ که من از لیگ توسط خانم مظفر کنار گذاشته شدم خانم ایراندوست دوباره من را احیا کرد و فوتبال من از آن سال به بعد متحول شد، افزود: همه این ها را مدیون ایشان هستم بعد هم که به ملوان آمدم و در این جا خیلی به من لطف کرد و من را مورد حمایت قرار داد. من تلاش خودم را می کنم که در لیست نهایی تیم ملی ایران باشم.


سلیمانی در ادامه اظهار داشت: درباره بازی نیمه نهایی جام حذفی باید بگویم ما اگر بازی که جلوی تیم بم انجام دادیم را انجام دهیم به راحتی آنها را شکست می دهیم. اصفهان تیمی نیست که جلوی ما را بگیرد ما نباید اشتباه کنیم ما در طول این هفته روی چمن مصنوعی تمرین کردیم ولی مطمئنم اگر خودمان باشیم به راحتی بازی را می بریم و می توانیم امسال جام حذفی را به انزلی بیاوریم. اگر به فینال برویم با برنده بوشهر یا ایلام بازی می کنیم واگر بازی فینال در انزلی باشد می توانیم روز به یاد ماندنی برای هوادارانمان رقم بزنیم. شما مطمئن باشید که اگر بازی به پنالتی بکشد تمام تمرکز و توانم را برای مهارش می گذارم.


وی در پایان گفت: در این جا از آقای محجوب و ناخدا غلامی بابت حمایت هایشان تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم که در این دو بازی جام حذفی به مانند همیشه حامی ما باشند و از هواداران می خواهم که اگر به فینال رفتیم دوباره ورزشگاه را پر کنند و یک روز به یاد ماندنی ر
ا برایشان رقم زنیم. باز هم از خانم ایراندوست تشکر می کنم و امیدوارم که قهرمانی جام حذفی را برای انزلی چی ها به ارمغان بیاوریم.