محمود رمضانی پور گفت: احتمال زیاد می دهیم برف زمین ورزشی شهید پیشگاه هادیان ورزشگاه تختی آب بشود و نیاز […]

محمود رمضانی پور گفت: احتمال زیاد می دهیم برف زمین ورزشی شهید پیشگاه هادیان ورزشگاه تختی آب بشود و نیاز به فراخوان هواداران برای برف روبی نباشد.

 

 

محمود رمضانی پور، رییس هیات فوتبال بندرانزلی در خصوص برفی که در ورزشگاه تختی انزلی پیش از بازی تیم های ملوان و استقلال تهران نشسته است در گفت و گو با خبرنگار خزر اسپورت، اظهار داشت: این بازی برای هر دو تیم ملوان و استقلال تهران مهم است.


وی با بیان این که با توجه به بارش دو متر برف در بندرانزلی، یک سری مشکلات برای شهر پیش آمد، افزود: با توجه به این که این بازی را پیش رو داریم، هیات فوتبال انزلی با همکاری با شهرداری، باشگاه، نیروی دریایی، اداره ورزش و جوانان و مسوولین یک دستگاه لودر گرفت و داخل پیست استادیوم را برف روبی کرد.


وی تصریح کرد: با توجه به این که چهارشنبه هفته بعد ملوان به دیدار استقلال می رود، به احتمال زیاد تا آن زمان برف داخل زمین آب خواهد شد.

 


رمضانی پور خاطر نشان کرد: به خاطر اهمیت موضوع به هیچ وجه سعی نکردیم کسی داخل زمین برود تا مشکلی ایجاد شود و زمین کیفیت خود را از دست بدهد.


وی در پاسخ به این سوال که آیا به داخل زمین نیز لودر فرستاده شد؟ گفت: برف روبی دور پیست و داخل پیست محوطه را با لودر انجام دادیم و به داخل زمین اجازه ورود هیچ دستگاهی را ندادیم.


وی تاکید کرد: برف های داخل زمین با توجه به وضعیت جوی پیش رو احتمالا آب می شود.


رییس هیات فوتبال بندرانزلی در پاسخ به این سوال که اگر طی زمان باقی مانده برای بازی با استقلال، بارندگی صورت نگیرد، چه اقداماتی صورت خواهید داد؟ اظهار داشت: اگر نیاز به نیروی انسانی داشته باشیم، از هواداران ملوان در خواست خواهیم کرد زمین را برف روبی کنند.


وی افزود: باز هم احتمال زیاد می دهم که برف به حالت طبیعی آب بشود و نیاز به این کارها نباشد.


محمود رمضانی پور در مورد هزینه باز سازی و بهسازی ورزشگاه گفت: قرار دادی با باشگاه ملوان برای بهره برداری از زمین فوتبال داریم. این زمین در اختیار باشگاه ملوان قرار گرفته، توافقاتی با باشگاه انجام شده تا ورزشگاه را از هر حیث آماده کند.


وی افزود: نگاهداری از زمین بر عهده خود باشگاه ملوان است. هیات فوتبال بر اساس قرار داد بسته شده، زمین و تاسیسات مورد نیاز برای بهره برداری در روز مسابقه را در اختیار باشگاه قرار داده است.


وی در مورد سخنان دراگان اسکوچیچ در مورد چمن ورزشگاه تختی گفت: سرمربی محترم ملوان مرتبا اعتراض می کند که وضعیت زمین بد می باشد، این به باشگاه بر می گردد؛ رییس هیات فوتبال در این زمینه نباید جوابگو باشد ولی علی رغم همه این ها ما سعی می کنیم همیشه کمک کنیم و از هر کاری که از دست مان بر آید دریغ نکرده ایم.


رییس هیات فوتبال بندرانزلی در مورد برف روبی سکوها گفت: استادیوم انزلی سرباز است، تا آن جا که توان داشته باشیم همه گونه کاری را برای رفاه حال تماشاگران انجام می دهیم.


وی ادامه داد: برای بازی با استقلال تهران سعی می کنیم کارهای بهتری را برای رفاه حال هواداران انجام دهیم.


رمضانی پور در پایان در مورد اینترنت ورزشگاه تختی انزلی، اظهار داشت: مشکل اینترنت ورزشگاه تختی به اعلام سازمان لیگ بر می گردد. آنها باید این مشکل را حل کنند، ما دکل ها را آماده کرده ایم ولی آنها هنوز کد رهگیری را نداده اند.