کمیته مسابقات برنامه کامل لیگ برتر در هفته بیستم و بیست و یکم و بیست و دوم و دیدارهای معوقه […]

کمیته مسابقات برنامه کامل لیگ برتر در هفته بیستم و بیست و یکم و بیست و دوم و دیدارهای معوقه و جام حذفی بانوان را اعلام کرد.

 

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران برنامه بازی های لیگ برتر بانوان را اعلام نمود. بر اساس این برنامه ها ششمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان در هفته بیست و دوم، ۱۸ اسفند ماه به پایان می رسد.

بر این اساس و در دیدار معوقه هفته نوزدهم در روز ۲۹/۱۱/۹۲ تیم ملوان بندر انزلی در خانه باید راس ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه به مصاف شهرداری سیرجان برود.

در هفته بیستم در روز یکشنبه ۴/۱۲/۹۲ راس ساعت ۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه تختی ایلام تیم ملوان بندر انزلی باید به دیدار پالایش گاز این شهر برود.

در همین چهارچوب و از هفته هفته بیست و یکم در روز پنجشنبه ۸/۱۲/۹۲ تیم ملوان بندر انزلی در ورزشگاه تختی انزلی، راس ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه به دیدار نگاردژ شیراز خواهد رفت.

همچنین در روز ۱۲/۱۲/۹۲ و در دیداری معوقه از هفته شانزدهم تیم بانوان ملوان بندر انزلی راس ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه در ورزشگاه تختی انزلی باید برابر تیم آینده سازان میهن به میدان برود.

و در نهایت در هفته بیست و دوم لیگ برتر بانوان روز یکشنبه ۱۸/۱۲/۹۲ راس ساعت ۱۱:۰۰ تیم ملوان بندرانزلی در بم به مصاف شهرداری بم خواهد رفت.

بانوان انزلی چی در جام حذفی هم باید فردا راس ساعت ۱۱:۰۰ صبح به دیدار آینده سازان میهن بروند.