بدون شک زمرد سلیمانی دروازبان بانوان ملوان یکی از بازیکنان برتر لیگ بانوان است این دروازبان اهل زرین آباد استان […]

بدون شک زمرد سلیمانی دروازبان بانوان ملوان یکی از بازیکنان برتر لیگ بانوان است این دروازبان اهل زرین آباد استان ایلام که سابقه حضور در تیم ملی ایران را هم دارد سنگربان مطمئنی برای ملوان بوده است. در ادامه توجه شما را به گفتگویی که پایگاه اینترنتی هواداران ملوان”ملوان کلاب” با این بازیکن انجام داده جلب می نماییم و در ادامه می تونید گزارش تصویری تمرین امروز بانوان را مشاهده کنید:


 

ملوان کلاب: تیم امسال بانوان ملوان و تیم سال قبل را چطور ارزیابی می کنی؟

 

تیم امسال و سال قبل از لحاظ سبک بازی کمی با هم متفاوت است و این را نتایج نشان می دهد ما امسال تغییراتی داشتیم و چند بازیکن جوان به ما اضافه شدند و تا هماهنگ شوند کمی زمان میبرد تیم سال قبل در هر بازی ۶ یا ۷گل میزد البته امسال تیمهای دیگر لیگ خیلی قویتر شده اند.آنها هزینه های زیادی انجام دادند.

 

ملوان کلاب:آیا فکر نمیکنی که زیاد کارت میگیری؟

 

در نیم فصل اول یکبار ۳ اخطاره شدم ولی در نیم فصل دوم بهتر شدم و سعی میکنم که کارت نگیرم  سعی میکنم به همین روش ادامه دهم البته شرایط برای من خیلی سخت است چون تنها دروازبان تیم هستم و باید بیشتر حواسم را جمع کنم تا تیمم ضرر نکند.

 

ملوان کلاب: شرایط دیگر تیمهای لیگ امسال را چطور میبینی؟

 

امسال تیمهای ضعیف خیلی خودشان را بالا کشیدند آنها با هزینه و امکانات خوبی به میدان می آیند و بازیکنان ما با غیرت به مصاف آنها میروند ما هم باید خودمان را ارتقا دهیم حتی ۲برابر آنها چون اگر چنین کاری نکنیم به ما میرسند.

 

ملوان کلاب: مریم ایراندوست چقدر در فوتبال شما تاثیر داشت آیا امید به تیم ملی داری ؟

 

بعد از سال ۸۷ که من از لیگ توسطخانم مظفر کنار گذاشته شدم خانم ایراندوست دوباره من را احیا کرد و فوتبال من از آن سال به بعد متحول شد وهمه اینها را مدیون ایشان هستم بعد هم که به ملوان آمدم و در اینجا خیلی به من لطف کرد و من را مورد حمایت قرار داد. من تلاش خودم را میکنم که در لیست نهایی تیم ملی ایران باشم.

 

ملوان کلاب: نظرت در مورد بازی نیمه نهایی با اصفهان را برایمان بگو و آمادگی گرفتن پنالتی را داری؟

 

درباره بازی نیمه نهایی جام حذفی باید بگویم ما اگر بازی که جلوی تیم بم انجام دادیم را انجام دهیم براحتی آنها را شکست می دهیم اصفهان تیمی نیست که جلوی مارا بگیرد ما نباید اشتباه کنیم ما در طول این هفته روی چمن مصنوعی تمرین کردیم ولی مطمئنم اگر خودمان باشیم براحتی بازی را میبریم و می توانیم امسال جام حذفی را به انزلی بیاوریم. اگر به فینال برویم با برنده بوشهر یا ایلام بازی می کنیم واگر بازی فینال در انزلی باشد می توانیم روز به یاد ماندنی برای هوادارانمان رقم بزنیم. شما مطمئن باشید که اگر بازی به پنالتی بکشد تمام تمرکز و توانم را برای مهارش می گذارم.

 

ملوان کلاب: صحبت پایانی؟

 

در اینجا از آقای محجوب و ناخدا غلامی بابت حمایتهایشان تشکر و قدردانی میکنم و امیدوارم که در این ۲ بازی جام حذفی به مانند همیشه حامی ما باشند و از هواداران میخواهم که اگر به فینال رفتیم دوباره ورزشگاه را پر کنند و یک روز به یاد ماندنی را برایشان رقم زنیم. باز هم از خانوم ایراندوست تشکر میکنم و امیدوارم که قهرمانی جام حذفی را برای انزلی چی ها به ارمغان بیاوریم.

 

 

گزارش و عکس:سمیرا برقی زاده

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)