سرپرست باشگاه ملوان گفت: با افرادی که نظم باشگاه را بر هم می ریزند، برخورد قضایی خواهیم نمود.   ناخدا […]

سرپرست باشگاه ملوان گفت: با افرادی که نظم باشگاه را بر هم می ریزند، برخورد قضایی خواهیم نمود.

 

ناخدا غلامی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، اظهار داشت: در بازی فولاد خوزستان و ملوان، بازی بسیار خوبی را از هر دو تیم ریشه دار کشورمان شاهد بودیم.

وی با بیان این که تیم ملوان در نیمه اول چند موقعیت خوب ایجاد کرد ولی موفق به گلزنی نشد، افزود: در نیمه دوم نیز در مقابل حملات بی شمار تیم حریف، بازیکنان ملوان بسیار خوب عمل نمودند که جا دارد از اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم تشکر کنم.

وی با اشاره به این که به هر شکل این بازی تمام شد و باید به فکر بازی با استقلال تهران باشیم، تصریح کرد: هواداران پر شور ملوان یک بار دیگر باید حماسه ای تاریخی در ورزشگاه تختی انزلی خلق نمایند و با حضور چشمگیر و حمایت همه جانبه، ورزشگاه تختی انزلی را سپید پوش نمایند.

غلامی در مورد اقدامات باشگاه برای بازی با تیم استقلال تهران گفت: تعداد ۳۰۰۰ عدد پرچم سفید با آرم ملوان تهیه شده که در اختیار هواداران قرارخواهیم داد.

وی افزود: همچنین تعداد ۱۰۰۰ عدد بسته هواداری را با تخفیف ویژه به قیمت ۶۵ هزار تومان در اختیار هواداران قرار خواهیم داد که علاقه مندان می توانند به دفتر باشگاه مراجعه و خریداری نمایند.

ناخدا غلامی در مورد مدیریت باشگاه ملوان گفت: خدمت کردن به باشگاه ملوان و هواداران محبوبش، هیچ منتی ندارد و باعث افتخار است.

وی ادامه داد: بنده نیز با نظر اعضای محترم هیات مدیره و مالک باشگاه، قبول مسوولیت نموده و با تمام توان در حال انجام وظیفه هستم.


وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر و با همکاری کلیه اعضای باشگاه، مسوولین و هواداران؛ ملوان در آرامش کامل به سر می برد و هرگز اجازه نخواهم داد افرادی از بیرون در مسایل باشگاه دخالت نمایند و حاشیه ایجاد کنند و آرامش تیم را برهم بریزند.

سرپرست باشگاه ملوان با بیان این که قطع به یقین بدانید با افرادی که نظم باشگاه را بر هم می ریزند برخورد قضایی خواهیم نمود، افزود: قاطعانه در مقابل این افراد که کار و مسوولیتی در باشگاه و تیم ندارند، خواهیم ایستاد.

غلامی در مورد اقدامات باشگاه در مورد فصل آینده گفت: در این مورد بارها اطلاع رسانی کرده ایم و مطمئن باشید همان قدر که هواداران نگران فصل آینده هستند، مالک باشگاه و اعضای هیات مدیره و مسوولین هم به فکر هستند.

وی تصریح کرد: به عنوان مثال ما بودجه فصل آینده و نیازمندی های تیم های بزرگسال و پایه را از هم اکنون تنظیم کرده ایم و در جلسه آتی هیات مدیره مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

وی افزود: به محض اتمام مسابقات لیگ برتر(جام خلیج فارس) ورزشگاه تختی انزلی و زمین چمن طبیعی این ورزشگاه مطابق استانداردهای بین المللی و کنفدراسیون فوتبال آسیا مورد باز سازی قرارخواهد گرفت.

سرپرست باشگاه ملوان ادامه داد: از هم اکنون کار کارشناسی در این مورد آغاز شده و در پایان لیگ، اقدامات لازم سریعا صورت خواهد پذیرفت.

وی افزود: اما باز هم تاکید می کنم مکتب ملوان برای هواداران معلوم و مشخص است و ما با مشورت و خرد جمعی در اندازه بضاعتمان، بهترین تصمیم را خواهیم گرفت.

ناخدا حسین غلامی در پایان در مورد یک امتیاز کسر شده از باشگاه ملوان، اظهار داشت: هفته گذشته در جلسه ای، مستندات خود را به کمیته محترم انضباطی ارائه دادیم و مجدانه پی گیر این امر هستیم.