تیم فوتبال فولام بدون بال ایرانی خود در خانه منچستریونایتد یک امتیاز گرفت.       به گزارش خبرگزاری تسنیم، در […]

تیم فوتبال فولام بدون بال ایرانی خود در خانه منچستریونایتد یک امتیاز گرفت.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین دیدار از هفته بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس، ‌امشب تیم فوتبال منچستریونایتد، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در ورزشگاه اولدترافورد میزبان فولام بود و در پایان با تساوی ۲ بر ۲ برابر میهمان خود متوقف شد.

در این بازی که اشکان دژاگه، بال ایرانی تیم فولام جایی در فهرست ۱۸ نفره تیمش نداشت، نخست‌ این میهمان لندنی بود که با گلزنی استیو سیدول در دقیقه ۱۹ با پاسی از لوئیز هولتبی پیش افتاد. برتری فولام تا دقیقه ۷۹ بازی پا بر جا بود و شاگردان رنه مولنستین امیدوار شده بودند که نهمین شکست این فصل شیاطین سرخ را رقم بزنند اما به ثمر رسیدن ۲ گل توسط روبین فان پرسی، مایکل کریک در ۲ دقیقه ورق را به سود شاگردان دیوید مویس برگرداند.

گل نخست را فان‌پرسی مهاجم هلندی منچستریونایتد در دقیقه ۷۹ با ارسالی از سوی خوان ماتا، هم تیمی اسپانیایی جدید خود به ثمر رساند. کمتر از یک دقیقه از به ثمر رسیدن این گل گذشته بود که مایکل کریک گل دوم را با شلیکی از راه دور به سود شیاطین سرخ به ثمر رساند تا آنها خود را برای جشن پیروزی آماده کنند هرچند گلزنی دارن بنت در دقیقه ۹۰ برای فولام  این جشن را بر هم زد و امتیازات را میان ۲ تیم تقسیم کرد. من‌یونایتد با این تساوی ۴۱ امتیازی شد اما در جایگاهش در رده هفتم جدول رده‌بندی تغییری به وجود نیامد.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس چلسی با ۵۶ امتیاز صدرنشین است،‌ آرسنال با ۵۵ امتیاز در رده دوم قرار دارد و منچسترسیتی با ۵۴ امتیاز روی پله سوم جای گرفته است.