سایت فیفا گزارشی فنی از جام جهانی نوجوانان منتشر کرد و در آن از سعید عزت اللهی بازیکن ملوان به […]

سایت فیفا گزارشی فنی از جام جهانی نوجوانان منتشر کرد و در آن از سعید عزت اللهی بازیکن ملوان به عنوان یکی از بازیکنان تاثیر گذار نوجوان جهان یاد کرد.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، فیفا گزارش فنی‌اش در باره جام جهانی نوجوانان ۲۰۱۳ را منتشر کرد و در آن از سعید عزت‌اللهی و امیرحسین کریمی به عنوان بازیکنان کلیدی ایران نام برد.

 

فیفا پس از پایان هر جام جهانی فوتبال نوجوانان ۲۰۱۳ – امارات، گزارش فنی (Technical report) بر اساس نظرات کارشناسان فدراسیون جهانی فوتبال منتشر می کند و برای کشورهای عضو فیفا ارسال می کند.

 

در این گزارش فنی، سعید عزت‌اللهی و امیرحسین کریمی به عنوان بازیکنان کلیدی و شاخص تیم نوجوانان ایران معرفی شدند و آنها را از بازیکنان تاثیرگذار تیم ملی ایران و جزو بازیکنان تاثیرگذار نوجوان جهان گذاشتند.

 

سعید عزت‌اللهی بازیکن تیم بزرگسالان ملوان انزلی در سه بازی مرحله مقدماتی و دیدار با نیجریه در مرحله یک‌هشتم نهایی به طور کامل در بازی بود.

 

امیرحسین کریمی بازیکن تیم بزرگسالان فولاد سپاهان اصفهان هم در سه بازی مرحله مقدماتی و دیدار مرحله یک‌هشتم نهایی به عنوان بازیکن ثابت به میدان رفت و در بازی با کانادا هم تک گل تیم ایران را به ثمر رساند. این دو بازیکن با ۱۷ سال سن در تیم های لیگ برتری بازی می کنند.

 

در این گزارش اشاره شده است که ایران در مرحله یک هشتم نهایی مقابل نیجریه که قهرمان رقابتها شده، شکست خورده است.