الماسخاله : ما می توانیم از حق ریالی خود در این نقل و انتقال بگذریم /واگذاری داماش به گرند منتفی […]

الماسخاله : ما می توانیم از حق ریالی خود در این نقل و انتقال بگذریم /واگذاری داماش به گرند منتفی شده

رئیس هیات فوتبل گیلان گفت : واگذاری داماش به گرند منتفی شده و صاحبان گرند هم به خانه خود بازگشتند.

 

 

 

قربانعلی الماس خاله در خصوص واگذاری امتیاز باشگاه داماش گیلان به هولدینگ گرند اظهار کرد : برای نقل و انتقال هر تیمی باید سند آن در هیات فوتبال مربوطه ثبت و امضاء شود حال اینکه ما هیچ سندی در موضوع مربوط به واگذاری داماش به شرکت گرند خراسان امضاء نکرده ایم.

وی افزود: در توافقنامه نقل و انتقال تیم فوتبال داماش گیلان به شرکت گرند خراسان، هیچ اشاره ای به ماندن امتیاز این تیم در استان گیلان و شهرستان رشت نشده بود و به همین دلیل ما این سند را امضاء نکردیم.

الماسخاله تصریح کرد: تیم فوتبال داماش گیلان متعلق به این استان و شهرستان رشت است و این تیم در هر شرایطی باید به فعالیتش در این شهر ادامه دهد و اگر به چنین موضوع مهمی در قرارداد اشاره نشود ، ما از امضای آن امتناع خواهیم کرد.

رئیس هیات فوتبال استان گیلان بیان کرد: ما می توانیم از حق ریالی خود در این نقل و انتقال بگذریم اما نمی توانیم از حق مردم شهرستان رشت و استان گیلان چشم پوشی کنیم .

الماس خاله با اشاره به اینکه اجازه خارج شدن امتیاز داماش را از شهر رشت نخواهیم داد، افزود : از آنجایی که این دو بند مهم درمتن قرارداد وجود نداشت این واگذاری منتفی شد و صاحبان گرند هم به شهر خود بازگشتند /

 

منبع : ایرنا