مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت در محل اداره کل ورزش و جوانان گیلان معرفی و با بازیکنان و کادر فنی […]

مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت در محل اداره کل ورزش و جوانان گیلان معرفی و با بازیکنان و کادر فنی این تیم دیدار و گفتگو کرد

 

 

 

به گزارش خزراسپورت، در این جلسه نقی صیاد فعال به عنوان مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت به اعضای باشگاه سپیدرود معرفی و به تشریح برنامه های خود برای بازیکنان و کادر فنی سپیدرود پرداخت.


در ادامه  مسعود رهنما ، مدیر کل رزش و جوانان استان گیلان با تشکر از بازیکنان این تیم که با همه مشکلات موجود نهایت سعی خود را برای حفظ تیم و نتیجه گیری انجام دادند ، ابراز امیدواری کرد با استقرار مدیریت جدید و رفع مشکلات، این تیم ریشه دار در مسیر پیشرفت و ترقی قرار گیرد.


رسول حقدوست، سرمربی فعلی سپیدرود و  کاپیتان دهه  ۶۰  این باشگاه  در مورد وضعیت فعلی این باشگاه و مشکلات تیم توضیحاتی به مالک جدید و مدیریت ورزش استان ارائه کرد و با بررسی مشکلات فنی و برشمردن نقاط ضعف و قوت بازیکنان،  از مدیران خواست با تمام توان در جهت رفع مشکلات اقدام کنند.


همچنین  نقی صیادفعال ،مالک جدید باشگاه، از کادر فنی و بازیکنان این تیم بابت حفظ سپیدرود تشکر کرد و برنامه های آتی خود برای اعتلای باشگاه تشریح کرد .


وی در خصوص تعهداتش اظهار کرد :  تا  پایان فصل در اردیبهشت ۹۳ تمام تعهدات مالی بازیکنان و کادر فنی پرداخت خواهدشد.

صیاد ابا اشاره به  برنامه چهار ساله اش برای رساندن سپیدرود به لیگ برتر گفت : از بازیکنان می خواهم به گذشته به مثابه چراغ راه آینده یاد کنند  و خود را اسیر خاطرات تلخ گذشته نکنند و با همدلی و همیاری در راستای زنده کردن نام بزرگ سپیدرود گام بردارند.


مالک جدید باشگاه سپیدرود با تاکید بر  اعتقادش به بومی گرایی، یکی از مهمترین کارهای آینده باشگاه را احداث و تجهیز آکادمی خواند و اذعان کرد :  که سپیدرود به زودی به باشگاهی سازنده بدل خواهد شد.


صیاد از ایجاد ساختار جدید و زیرساخت مالی برای باشگاه به عنوان نیاز اولیه یاد کرد و از صاحب نظران خواست در این زمینه باشگاه را یاری دهند.


در پایان این جلسه ۳ ساعته بازیکنان و کادر فنی تاکید کردند با تمام توان در خدمت تیم بوده و برای صعود سپیدرود در جدول رده بندی تلاش خواهند کرد.

 

منبع : خزر اسپورت