سرمربی تیم فولاد گفت: از سازمان لیگ این گلایه را دارم که چطور ۴ روز پس از حذف از جام […]

سرمربی تیم فولاد گفت: از سازمان لیگ این گلایه را دارم که چطور ۴ روز پس از حذف از جام حذفی باید در لیگ برتر بازی کنیم.

 

 

 

 

 

 

حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ملوان عنوان کرد:بازی دشواری را با ملوان در پیش داریم.به خصوص اینکه در حال حاضر شرایط در صدر جدول بسیار حساس است.ما برای گرفتن سهمیه آسیا فرصت جام حذفی را از دست دادیم.هر چند که به خاطر فشردگی بازی ها این پیش بینی را داشتیم که به ما لطمه خواهد خورد.بنابراین در حال حاضر همه فکر ما معطوف به لیگ برتر است و هر یک از این ۵ بازی باقیمانده یک فینال محسوب می شود.

 

 

 

به گزارش اوج، وی ادامه داد:ملوان تیم با ریشه و دوست داشتنی و خوبی است.شرایط این تیم مقابل ما به مراتب از بازی دور رفت که به پیروزی رسیدیم بهتر است.ضمن اینکه روی سه امتیاز این بازی خانگی حساب کرده ایم.تلاش می کنیم فردا جایگاهمان در جدول حفظ شود.با این وجود فوتبال غیرقابل پیش بینی است و دیدید که مس در تهران،استقلال را حذف کرد.

 

 

 

 

 

سرمربی فولاد افزود: احترام زیادی برای تماشاگران خوزستانی قائل هستم.انتظار ما این است که تماشاگران در بازی با ملوان حضور پر رنگی داشته باشند.در این ۵ هفته و مسابقات داخل خانه به هوادارانمان نیاز داریم. ضمن اینکه جا دارد از عبدالله ویسی که همواره حامی تیم های خوزستانی بوده و گفته برای آسیا به ما بازیکن کمکی می دهد هم تشکر کنم.البته نمی دانیم از نظر قانونی می توانیم از بازیکنان کمکی استفاده کنیم یا نه و برای برد بیشتر به بازیکنانی نیاز داریم که در تیم خودمان هستند.

 

 

 

فرکی تاکید کرد: از سازمان لیگ این گلایه رادارم که چطور ۴ روز پس از حذف از جام حذفی باید در لیگ برتر بازی کنیم. بخش روحی_روانی برای ما خیلی مهم است و بازیکنان را برای مسابقات حساس آینده آماده می کنیم. برای بازی ملوان تغییراتی در تیم داریم و می خواهیم مردم خوزستان را شاد و خوشحال کنیم.