حالا آسمان بندر و تالاب انزلی آفتابی شده و دلاوران سواحل خزر در جنوب دل به دریا می زنند تا […]

حالا آسمان بندر و تالاب انزلی آفتابی شده و دلاوران سواحل خزر در جنوب دل به دریا می زنند تا سه امتیاز را در سواحل کارون دشت کنند.

 

 

 

اگر چه ملوانان به دلیل بارش شدید برف نتوانستند در روزهای گذشته روی چمن تمرین کنند اما با توجه به استراحت بیشتر نسبت به تیم فولاد و روحیه مساعد در اثر نتایج خوب اخیر، با امیدواری پای در ورزشگاه غدیر اهواز می گذارند.


خبر خوب برای آبای ها، رسیدن سید جلال رافخایی، آقای گل لیگ دوازدهم به این بازی است که در آخرین تمرین در انزلی مصدوم شده بود.


سید احمد مهدی زاده تنها غایب تیم شمالی در مصاف با تیم فولاد صدر نشین است.


نکته جالب حضور دو انزلیچی در ترکیب فولاد است، سوشا مکانی و سعید سالار زاده که قطعا با انگیزه های زیادی مقابل تیم شهر خود بازی خواهند کرد.


ملوانان آخرین بار در هفته نوزدهم لیگ سیزدهم در اهواز بازی کردند، در عصر بارانی پنج شنبه بیست و هشتم آذرماه، شاگردان دراگان اسکوچیچ در اهواز کاری کردند کارستان و استقلال صنعتی را در خانه دو برصفر مغلوب ساختند.


انزلیچی های ۳۸ امتیازی می خواهند با غلبه بر فولاد، هم شانس حضور خود در آسیا را افزایش دهند و هم این که انتقام شکست بازی رفت در انزلی را بگیرند.


در بازی رفت این تیم های شمالی و جنوبی که پنجم مهر ماه در سن سیروس برگزار شد، فولاد دو بر یک ملوان را شکست داد، دیداری که با حرف و حدیث های زیادی از لحاظ داوری مواجه بود و طبق نظر کارشناس برنامه ۹۰ داور در این بازی حتی مانع پیروزی قوی سپید شد!


فولاد خوزستان با هدایت حسین فرکی فصل خوبی را پشت سر گذاشته است. هم‌اکنون فولاد و استقلال با ۴۷ امتیاز در صدر جدول قرار دارند و به سختی می‌کوشند که رقیب را از صحنه خارج کنند.


فولادی ها پس از حذف در جام حذفی توسط تراکتور سازی به دنبال این هستند تا با شکست دادن ملوان همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند و دستشان در این فصل از جام قهرمانی کوتاه نشود.


فوتبال دوستان اهوازی فردا می‌توانند شاهد تقابل اندیشه‌های دو تن از سرمربیان خوشفکر لیگ برتر فوتبال ایران باشند، زیرا این مهم در مصاف ملوان و فولاد و تقابل تفکرات دراگان اسکوچیچ و حسین فرکی محقق می‌شود.


باید منتظر ماند و دید فردا تور صیادان سخت کوش شمالی در سواحل کارون چند امتیاز را صید خواهد کرد؟


ملوانان در نیم فصل دوم، بهترین تیم لیگ برتر فوتبال ایران(جام خلیج فارس) در خارج از خانه به شمار می آیند و برای نگاه داشتن این عنوان و خوشحالی مردم برف زده انزلی، همچون گذشته با تمام وجود بازی خواهند کرد.

 

منبع : خزر اسپورت – کاوه چلمبری