رئیس هیات فوتبال شهرستان دورود از شکایت احمدزاده به کمیته انضباطی بر سر مطالباتش از گهر خبر داد.     […]

رئیس هیات فوتبال شهرستان دورود از شکایت احمدزاده به کمیته انضباطی بر سر مطالباتش از گهر خبر داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منوچهر رئوفی با اعلام این خبر افزود: چند روز پیش نامه‎ای از هیات فوتبال استان برای ما فکس شد که موضوع آن شکایت احمدزاده از گهر بود. قرارداد وی ۲۵۰ میلیون تومان است که فکر کنم حدود ۱۰ میلیون تومانش را گرفته است.

 

 

 

 

 

به گزارش ایسنا، وی با انتقاد از سرمربی گهر ادامه داد: آقای احمدزاده از نیم‎فصل تاکنون گهر را ول کرده و رفته که یکی از عواملی نتیجه نگرفتن تیم دورودی همین است. تیمی که سرمربی نداشته باشد چگونه می‎خواهد نتیجه بگیرد؟ خیلی از مربی‎ها هستند که شرایطی مشابه احمدزاده دارند اما با این حال تیم‎شان را رها نکرده‎اند‎. الان بیشتر تیم‎های لیگ برتر و دسته اولی مشکل دارند اما من ندیده‎ام مربی‎ای به‎سبب مشکل‎های مالی تیمش را رها و بعد هم شکایت کند.

 

 

 

 

 

رئیس هیات فوتبال شهرستان دورود در ادامه صحبت‎هایش گفت: گهر را حدود دو میلیارد تومان بسته‎اند و بدبختی اینجاست که هیچ پولی هم ندارند. هزینه اسکان تیم را مسئولان دورودی تقبل کرده و ۵ میلیون تومان برای سفر به اهواز و دیدار با استقلال را قائدرحمت نماینده دورود در مجلس پرداخت کرده است.

 

 

 

 

 

وی خاطرنشان کرد: اسکان تیم در دورود با ماست، بازی‎ها را هم ما برگزار می‎کنیم و مجموعه مدیران گهر هیچ‎کاری انجام نمی‎دهند.