دروازه بان ملوان گفت: شرایط تیم ما خیلی خوب است.احساس می کنم موقع این است که از فولاد امتیاز بگیریم. […]

دروازه بان ملوان گفت: شرایط تیم ما خیلی خوب است.احساس می کنم موقع این است که از فولاد امتیاز بگیریم.

 

گلر جوان ملوان از ۱۳ سالگی در تمام رده های سنی تیم های ملی پایه حضور داشته و بعد از رفتن سرگی پاشنکو حفاظت از قفس توری قوهای سپید تالاب انزلی به وی سپرده شده است.

ایمان صادقی در بازی با تیم نفت تهران در انزلی درخشان ظاهر شد و بارها با واکنش های عالی خود نفتی ها را ناکام گذاشت. گفت و گوی سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی با این دروازه بان آینده دار قوی سپید و فوتبال ایران از پیش روی شما می گذرد:

 

 

ملوان پیروزی ارزشمندی مقابل نفت تهران به دست آورد.

بازی خوبی بود. بچه ها همه صحبت هایی را که آقای اسکوچیچ از لحاظ تاکتیکی خواسته بودند به نحو احسن انجام دادند. روی نقاط ضعف نفت تمرکز کردیم و توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

 

 

از لحاظ فنی بازی را چه طور دیدی؟

اوایل نفت سوار بازی شد، ابتدا تلاش کردیم گل نخوریم و با حفظ بازی و حرکات خوب بچه ها توانستیم گل بزنیم. در نیمه دوم با شیوه ای که آقای اسکوچیچ متذکر شده بودند گل دوم را زدیم. در ادامه با حفظ روحیه و اعتماد به نفس توانستیم تیم قدرتمند نفت را شکست دهیم.

 

 

در انتهای بازی و در حالی که برف می بارید به سمت هواداران رفته و به آنها ادای احترام کردید.

خدا را شکر می کنم مردم خوشحال بودند،از خوشحالی هواداران خوشحال هستیم. از هواداران تشکر می کنم که از من حمایت کردند. خوشحالم که در ملوان بازی می کنم.

 

 

هواداران با لقب صادقی کاسیاس تشویقت می کنند.

هواداران خیلی به من لطف دارند، مخصوصا هوادارانی که در سرما و گرما به استادیوم می آیند. من جوان هستم و از طرفداران که اجازه دادند جابیافتم تشکر می کنم.

 

 

تحلیلت از بازی ملوان و فولاد چیست؟

فولاد بعد از بازی جام حذفی و با توجه به این که باید در فاصله کمی با ما بازی کند، از انرژی اش کاسته می شود.این موضوع به نفع ما است. شرایط تیم ما خیلی خوب است احساس می کنم موقع این است که از فولاد امتیاز بگیریم.

 

 

پیش بینی می کنی ملوان در انتهای فصل چه مقامی را کسب کند؟

پیش بینی خیلی سخت است. خوش بینانه که نگاه می کنم آسیایی شدن ملوان را می بینم. با شرایطی که تیم های دیگر دارند و با زحمات بچه ها رتبه چهارم دور از دسترس نیست. در ابتدای فصل خیلی ها فکر می کردند ملوان بیافتد. احساس می کنم تا این جا نتیجه خوبی گرفته ایم.

 

 

و صحبت پایانی؟

از پدر و مادرم تشکر می کنم که خیلی برای من زحمت کشیده اند، از آقای حبیبی تشکر می کنم که به من اعتماد کردند تا در تیم بزرگ و پر هوادار ملوان بازی کنم. همچنین از آقای اسکوچیچ و دیگر مربیان کادر فنی تشکر می کنم که از من حمایت کردند. جادارد در این جا از زحمات آقای سیروس محجوب مالک و ناخدا غلامی سرپرست باشگاه ملوان نیز تشکر کنم.