داوران: – اشکان خورشیدی کمک ها: مهدی الوندی و فرزاد بهرامی داور چهارم: امید سعیدی فر   ناظر داوری: – […]

داوران:

– اشکان خورشیدی کمک ها: مهدی الوندی و فرزاد بهرامی داور چهارم: امید سعیدی فر 

ناظر داوری:

عبداله باعزم

محرومان:

– احمد مهدی زاده (ملوان)

مصدومان:

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۳۸ امتیاز در رده هفتم قرار دارد و با برد در بهترین حالت یک رده صعود خواهد داشت، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط  وجود ندارد.

آخرین دیدار :

– ملوان ۲ – ۰ نفت تهران

– سایپا ۰ – ۰ فولاد

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

ملوان ۲۸.۵% این مسابقات را با برد(۶)، ۲۸.۵% را با مساوی(۶) و ۴۳% را با شکست(۹) پشت سر گذاشته است.

ترکیب احتمالی:

ایمان صادقی، مهدی شیری ،سیامک کوروشی،احمد آهی، عزیز معبودی، سعید یوسف زاده، مازیار زارع، شاهین ثاقبی، امیرحسین فشنگچی ، مهدی دغاغله و سید جلال رافخایی

اعداد و ارقام:

آفساید:

– بازی دو تیم فولاد خوزستان و ملوان بندر انزلی از هفته بیست و ششم لیگ برتر از ساعت ۱۵ در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز خواهد شد، بنا به گزارش سایت ها هواشناسی دمای هوا در ساعت شروع بازی ۱۶ درجه سانتی گراد و شرایط جوی هم آفتابی خواهد بود.
– ملوان ۵ بار در انزلی و ۱ بار در اهواز موفق به شکست فولاد شده و در هر ۶ پیروزی خود توانسته دروازه خود را بسته نگاه دارد!

– در ۲۱ دیدار دو تیم ۳۳ گل رد و بدل شده که سهم ملوان ۱۶ و سهم فولاد ۱۷ گل می باشد، هر دو تیم تاکنون موفق به زدن ۳۱ گل در لیگ برتر شده اند و در جایگاه دوم بهترین خط حمله قرار دارند.
– بهترین برد ملوان با نتیجه ۳ بر صفر و بهترین بارد فولاد با نتیجه ۲ بر صفر بدست آمده است، پر گل ترین دیدار دو تیم هم مربوط به بازی فصل گذشته در انزلی می باشد که  با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسید.

– ملوان با کسب ۱۹ امتیاز در خارج از خانه تیم ششم از این حیث می باشد و فولاد با کسب ۲۷ امتیاز در خانه دومین تیم در بازی های خانگی می باشد.

– سعید سالارزاده که نیم فصل از ملوان جدا شد و به فولاد پیوست تنها بازیکنی است که سابقه حضور در  دو تیم را دارد.

– هر دو تیم در ۵ بازی اخر خود شکست نخورده اند و از ۱۵ امتیاز ممکنه ۱۱ امتیاز کسب کردند.


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)