مدیرعامل داماش گیلان گفت: داماش به گرند خراسان واگذار شد.       به گزارش خبرگزاتری تسنیم از رشت ،امیر عابدینی […]

مدیرعامل داماش گیلان گفت: داماش به گرند خراسان واگذار شد.

 

 

 

به گزارش خبرگزاتری تسنیم از رشت ،امیر عابدینی با بیان اینکه بنده در گیلان مهمان هستم، اظهار کرد: موفقیت داماش هدف من و مردم گیلان بود.


وی با بیان اینکه داماش آسیایی می شود، افزود: برادرانی آمده‌اند که دارای اهداف بلند و زیبایی هستند و چه به من و چه بی من موفق هستند.


مدیرعامل داماش گیلان با بیان اینکه باید مواظب باشیم دوستان اذیت نشوند، گفت: داماش روزهای خوبی را در پیش دارد.


عابدینی تصریح کرد: قرارداد واگذاری داماش امشب قطعی می‌شود.


مجید طلایی مدیر گروه گرند خراسان نیز با تبریک دهه فجر اظهار کرد: خدا را شاکرم که پیام‌آور امید از مشهد به سرزمین باران باشم.


شرکت اندیشه پرداز مجد طلایی در تاریخ  ۱۳ آذر ۹۰ با شماره ۴۳۸۵۲به عنوان سهامی خاص به ثبت رسید و در زمینه تمامی امور واردات و صادرات خرید و فروش نصب و راه اندازی کلیه ماشین آلات و دستگاه‌های تولیدی مصرفی و لوازم مصرفی و کالاهای مصرفی و بادوام و هم چنین راه اندازی و احداث کارگاه‌های تولیدی در حال فعالیت است.


شرکت بعدی این مجموعه،گروه رایا نگین دیبا( سهامی خاص ) بوده که با هدف انجام کلیه امور سرمایه گذاری، بازرگانی، تجاری، صنعتی و تولیدی در تاریخ ۲۳ مهر۹۱  با شماره ۴۳۰۷۲۱ به ثبت رسید که موضوع این شرکت انجام تمام امور سرمایه‌گذاری بازرگانی تجاری از منابع داخلی و خارجی صادرات مجدد و فروش آن به مصرف کنندگان داخلی و خارجی و انجام سرمایه‌گذاری در دارایی های فیزیکی پروژه‌های تولیدی، ساختمانی و ادارای است.


هیئت مدیره شرکت از سال ۱۳۹۰ با توجه به نیاز کشور به برندسازی بومی در حوزه فروشگاه های زنجیره ای، رستوران‌های زنجیره‌ای و مراکز تجاری اداری تفریحی اقدام به ثبت نشان تجاری شیر بالدار و برند گرند به شماره ثبت ۲۰۰۱۰۵ در تاریخ ۵ دی ماه ۹۱ کرده است.


این مجموعه در بخش ورزش هم فعال هستند و در زیر گروه لیگ دسته سوم دارای یک تیم به نام گرند مشهد دارند که از رسیدن به دسته سوم بازماند. همه اینها نشان می دهد که مدیران گرند بسیار مایل هستند که تیم داماش را پس از خرید
به مشهد ببرند.