یک نشریه انگلیسی از لباس تیم ملی فوتبال ایران برای رقابت‌های جام جهانی تعریف کرد و آن را در کنار […]

یک نشریه انگلیسی از لباس تیم ملی فوتبال ایران برای رقابت‌های جام جهانی تعریف کرد و آن را در کنار پیراهن‌‌های آلمان و اسپانیا به عنوان زیبا‌ترین‌ البسه مسابقات برزیل ۲۰۱۴ خواند.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه دیلی میل در بخش اخبار جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صفحه‌ای را از اواخر ماه میلادی سال گذشته منتشر کرده که در آن طرح پیراهن‌های ورزشی تیم‌های حاضر در مرحله جام جهانی ۲۰۱۴ را پس از رونمایی توسط کشور حاضر در بازی‌های برزیل ۲۰۱۴ ،‌معرفی می‌کند.

پس از آنکه هفته گذشته در مراسمی که در تهران انجام شد و از پیراهن جدید تیم ملی با طرح یوزپلنگ تولید شرکت آلمانی «آل اشپورت» رونمایی شد، روزنامه انگلیسی آن را به خوانندگان خود معرفی کرد.

این نشریه نوشت نمی‌توان انتظار داشت تیم ایران از مرحله گروهی جام جهانی صعود کند اما دست کم دارای پیراهن‌های زیبایی است. پیراهن‌های که تولید شرکت ال‌اشپورت است و در هتل المپیک تهران به دو رنگ رونمایی شد که روی آن از طرح یوزپلنگ ایرانی استفاده شده است. چنین طراحی از سال ۱۹۹۰ دیده نشده اما به هر حال طرح جالب و بزرگی به نظر می‌رسد. سئوال این است چرا شرکتی مثل ال‌اشپورت فقط حمایت از تیم ایران را در جام جهانی برعهده دارد.

این نشریه به طراحی پیراهن ایران نمره‌ای مشابه آلمان و اسپانیا به عنوان زیبا‌ترین پیراهن‌های جام جهانی ۲۰۱۴ داده است.