سرپرست باشگاه ملوان گفت : شدیدا علاقمند به حفظ اسکوچیچ برای فصل آینده هستیم وهواداران مطمئن باشند در چهارچوب […]

 

سرپرست باشگاه ملوان گفت : شدیدا علاقمند به حفظ اسکوچیچ برای فصل آینده هستیم وهواداران مطمئن باشند در چهارچوب توانایی هایمان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد .

حسین غلامی در مصاحبه با ایرنا با بیان این که بزرگترین دغدغه مالک باشگاه برنامه ریزی صحیح برای فصل آینده است افزود:با سرمربی ملوان مذاکره کرده ایم و اسکوچیچ نظرات و رقم پیشنهادی اش را اعلام کرده و قرار بر این شد در جلسه آتی هیات مدیره مطرح وبررسی شود.

 

 

وی تصریح کرد:درمورد نگرانی هواداران باید به این نکته اشاره کنم باشگاه ملوان به معنای واقعی یک باشگاه مردمی است و هیچ زمانی با هوادارانش بیگانه نبوده وهمگان مکتب ملوان را مثل خانواده خود می شناسند .

 

غلامی خاطرنشان کرد : باشگاه ملوان همواره بر اساس توانایی هایش قدم بر می دارد و شاید بزرگترین افتخار باشگاه کشف و پرورش استعدادهای بومی بوده و خواهد بود واین که مدام می گویم یک سری خط قرمزهایی داریم که نمی توانیم از آنها بگذریم به همین دلیل است .

 

وی افزود : مالک باشگاه ملوان اهداف بلندمدت دارد ودر حال حاضر با تمام توان وانرژی در تلاش هستیم و کارهای خوبی انجام شده است .

 

سرپرست باشگاه ملوان ادامه داد : مشغول آماده سازی زیرساختهای نرم افزاری و سخت افزاری باشگاه هستیم .

 

وی تصریح کرد : می کوشیم با اعمال مدیریت صحیح ونظرخواهی از مشاوران و همفکری اعضای هیات مدیره ومسئولان شرایط خوبی برای فصل آینده ملوان فراهم کنیم .

 

وی ، در تشریح آخرین وضعیت تیم پیش از بازی مقابل فولاد خوزستان در اهواز افزود: به دلیل بارش برف سنگین ، تمرینات از روز دوشنبه در سالن انجام شد و سعی می کنیم به موقع خودمان را به اهواز برسانیم .

 

غلامی متذکر شد: در تلاش هستیم ضمن کسب نتایج خوب در پنج بازی باقی مانده بتوانیم برنامه مدون و صحیحی برای فصل آینده ترسیم کنیم تا زمان را از دست ندهیم .

 

تیم ملوان عصر یکشنبه در اهواز برابر فولاد خوزستان دیدار خواهد داشت .