اختصاصی – پس از رفتن پاشنکو از ملوان به نظر می رسید ملوان نتواند روزهای خوبی را در لیگ برتر […]

اختصاصی – پس از رفتن پاشنکو از ملوان به نظر می رسید ملوان نتواند روزهای خوبی را در لیگ برتر سپری کند اما دروازه بان جوان ملوان توانست خودش را خیلی زود در دروازه ی ملوان ثابت کند و در هشت بازی که در لیگ برتر برای ملوان یه میدان رفت ۵ پیروزی ، دو تساوی و یک باخت کسب کرد و ۶ بار دروازه اش باز شد . ایمان صادقی در هیچ بازی بیش از یک گل نخورده است و دو کلین شیت در لیگ برتر داشته . گفتگوی پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” با دروازه بان شماره ی ۲۲ ملوان را در ادامه مطالعه نمایید .

 


ملوان کلاب : بازی با نفت تهران چطور بود ؟

 

با توجه به اینکه نفت تهران یکی از تیمهای تاکتیکی بسیار خوب این فصل لیگ برتر است کمتر کسی فکر می کرد ما بتوانیم این تیم را شکست دهیم اما خوشبختانه با ارائه یک بازی منطقی و خودباوری که بچه های ملوان به آن رسیدند موفق شدیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم .

 

ملوان کلاب : خودت در این بازی چندین موقعیت مسلم نفت را دفع کردی و از عوامل اصلی پیروزی ملوان بودی .

 

به هر حال شرایط این بازی به گونه ای بود که فشار زیادی روی دروازه ی ما آمد و دروازه بان اگر تمرینات منظم و درست و تمرکز کافی درون بازی داشته باشد می تواند عملکرد خوبی داشته باشم ، خوشحالم که توانستم نظر مثبت هواداران را در این بازی جلب کنم و به پیروزی تیمم کمک نمایم . امیدوارم در بازیهای آینده ام بتوانم این روند را ادامه دهم .

 

ملوان کلاب : ۸ بازی ، ۵ برد ، ۲ مساوی و یک باخت آمار بسیار خوبی محسوب می شود برای دروازه بانی که بعد از پاشنکو شرایط سختی در دروازه ملوان داشت .

 

اتفاقا با دوستانم در مورد همین آمار صحبت می کردم و فکر میکنم آمار خوبی است . پاشنکو دروازه بان فوق العاده خوبی بود و پس از جدایی او با توجه به اینکه من نزدیک به دو فصل و نیم در لیگ برتر بازی نکرده بودم تصور روزهای سختی را داشتم اما بازی ها برایم بهتر از آن چیزی که فکرش را می کردم سپری شد و همین آمار این موضوع را نشان می دهد . از اولین بازی که به میدان رفتم خیلی سعی کردم که اشتباهات فاحش نداشته باشم و با تمرکز بالا در مسابقات حاضر شوم تا بازیکنان درون دروازه احساس تزلزل نکند و در ادامه بتوانم جایگاه خودم را درون دروازه ملوان تثبیت کنم که همه چیز خوب پیش رفت .

 

ملوان کلاب : محمد حبیبی ؟

 

ایشان زحمات زیادی برای من و سایر دروازه بانان تیم می کشند و چیزهای زیادی از آقای حبیبی در این ۳ سال یاد گرفته ام  ، معایب زیادی داشتم که با کمک ایشان سعی کردم آنها را برطرف کنم ، محمد آقا خیلی با من کار کردند و من امیدوارم با عملکردم توانسته باشم مربی ام را سربلند کنم . در ابتدای فصل پس از پایان خدمت سربازی با چند تیم لیگ برتری و لیگ یکی مذاکره کردم که آقای حبیبی با من تماس گرفتند و من هم با توجه به اینکه دو سال در انزلی بودم و به بازیکنان و مردم شهر عادت کرده بودم تصمیم گرفتم به ملوان بیایم تا شاید این بار بر خلاف آن دو سال بتوانم بازی کنم که همین طور هم شد .

 

ملوان کلاب : قراردادت با ملوان چقدر است ؟

 

تا پایان این فصل .

 

ملوان کلاب : فصل بعد می مانی ؟

 

حتما دوست دارم در انزلی بمانم و امیدوارم این اتفاق بیافتد .

 

ملوان کلاب : با کدام بازیکن ملوان بیشتر صمیمی هستی ؟

 

با همه ی بچه ها راحتم با شاهین ثاقبی و سیامک کوروشی هم صمیمی هستم .

 

ملوان کلاب : الگوی دروازه بانی ؟

 

ایکر کاسیاس . با اینکه طرفدار چلسی هستم اما خوب کاسیاس را خیلی دوست دارم .

 

ملوان کلاب : بازی با فولاد را چطور می بینی ؟

 

همه می دانند که فولاد در حال حاضر یکی از بهترین تیم های ایران است ، اما با شکستی که در نیمه نهایی جام حذفی داشت شاید دچار ضعف روحی شده باشند و ما می توانیم از این موضوع استفاده کنیم و با تمرکز بالا حتی ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم که دور از دسترس نیست و یا حداقل با یک امتیاز به انزلی برگردیم و روند نتایج خوبمان را ادامه دهیم .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی ؟

 

سه سال است که در انزلی هستم و واقعا جز خوبی چیزی از مردم ندیدم و همیشه رابطه ی متقابل و خوبی با هواداران و مردم داشته ام . باید از هواداران ملوان تشکر ویژه ای کنم که به من اعتماد کردند و تحمل کردند ، به هر حال من دروازه بان جوانی هستم و اگر کمک هواداران و تحمل آنها نبود شرایط برای من بسیار سخت می شد اما آنها همیشه شرایط را در استادیوم به بهترین نحو فراهم کردند . انشالله آنها از من راضی باشند و این حمایت نه فقط از من بلکه از همه ی بازیکنان جوان ادامه داشته باشد .

 

 

میثم شاهین

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)