دراگان امروز مرد محبوب فوتبالشهر انزلی است، کالاگان های تالاب انزلی با او این روزها در اوج آسمان فوتبال ایران […]

دراگان امروز مرد محبوب فوتبالشهر انزلی است، کالاگان های تالاب انزلی با او این روزها در اوج آسمان فوتبال ایران پرواز می کنند.

 

 


این روزها، نمایش خیره کننده دراگان اسکوچیچ ما را به یاد بهمن خان صالح نیا در اوج دوران مربیگریش می اندازد. اسکوچیچ جاه طلبی ملوان بزرگ را به ملوان مدل لیگ سیزدهم هدیه کرده است.


اگرچه دراگان در ۹ بازی اول موفق ظاهر نشد، به طوری که حتی بلیط های بندر ریه کا نیز برای او رزرو شد، اما داوودی فرماندار انزلی و رییس آن زمان هیات مدیره ملوان یک تصمیم حیاتی گرفت و این سرمربی کروات را در سمتش ابقا کرد.


پس از این حمایت به جا و بعد از آشنا شدن اسکوچیچ با شرایط فوتبال ایران و هماهنگ شدن بیشتر بازیکنان و به ثمر نشستن زحمات آنان و کادر فنی، ملوان در ادامه و به خصوص در نیم فصل دوم روی غلتک افتاد.


یک برد شیرین و قاطع مقابل داماش در رشت،  بردن سایپا در کرج و شکستن طلسم نفت تهران از نقاط اوج درخشش کار اسکوچیچ و ملوان در نیم فصل دوم بود.


ملوانان که تا هفته بیست و پنجم لیگ سیزدهم، هیچ گاه در دیدار های گذشته با نفت تهران؛ این تیم را نبرده بودند، سرانجام با هدایت مستر اسکوچیچ و در برف انزلی، تیم خوب یحیی گل محمدی را در سن سیروس شکست دادند.


خیلی ها در ابتدای لیگ سیزدهم فکر نمی کردند که این سرمربی کروات، برف انزلی را ببیند. اما دراگان در این روزهای پرواز کالاگان ها برف انزلی را دید.


از یاد نبریم که ملوان با دست خالی برای این فصل بسته شد و انزلی چی ها با مشکلات عدیده مالی رو به رو بودند. اما ساحل نشینان فوتبالشهر انزلی با تحمل مشکلات و همدلی، روزهای بد را پشت سر گذاشتند.


هم اکنون، هواداران و مدیران ملوان خواهان تمدید قرارداد با اسکوچیچ هستند، اسکوچیچ نیز برای تمدید قرار داد بی میل نیست.


یکی از شروط اصلی دراگان علاوه بر مسایل مالی، بستن تیمی مقتدر برای حضور ملوان در لیگ قهرمانان آسیا است.


مهمی که شایسته تیم ریشه دار، پر افتخار و پر هوادار ملوان است، تیمی که تنها تیم غیر مرکز نشین لیگ برتر فوتبال ایران(جام خلیج فارس) به شمار می آید.

 

منبع : خزر اسپورت- کاوه چلمبری