مهاجم تیم فوتبال نفت گفت: ما بازی قابل قبولی مقابل ملوان انجام دادیم و معتقدم شیرین‌ترین باخت را مقابل این […]

مهاجم تیم فوتبال نفت گفت: ما بازی قابل قبولی مقابل ملوان انجام دادیم و معتقدم شیرین‌ترین باخت را مقابل این تیم تجربه کردیم.

 

 

 

رضا نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شکست دو بر صفر نفت مقابل ملوان اظهار داشت: متاسفانه با وجود اینکه شرایط خوبی داشتیم اما شکست خوردیم. فکر می‌کنم این شیرین‌ترین شکست ما بود. با توجه به اینکه فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم فکر می‌کنم می‌توانستیم با نتیجه ۱۰ بر ۲ به برتری برسیم اما متاسفانه توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد. هر کسی که فوتبال ما را دید متوجه شد که تیم ما خوب بازی کرد اما نتیجه را از آن خود نکرد.

وی در مورد اینکه آیا هنوز هم نفت شانس قهرمانی دارد یا خیر، تاکید کرد: ما با تیم‌های بالای جدولی خود بازی داریم و می‌توانیم با برتری مقابل آنها جایگاه خود را ارتقا دهیم. با فولاد، استقلال، تراکتورسازی و سپاهان بازی داریم. همه فکر می‌کردند پرسپولیس از کورس قهرمانی عقب مانده اما این تیم با پیروزی در هفته ۲۵ و لغزش سایر رقبا به ۳ امتیازی صدر رسید. هنوز هیچ چیز تمام نشده است.

مهاجم نفت در مورد علت نیمکت‌نشینی‌اش در چند بازی اخیر و حضورش در دقایق پایانی خاطرنشان کرد: حقیقتا من مصدوم بودم و دو سه جلسه بیشتر با تیم تمرین نکردم. پیش از بازی با مس هم به هیچ عنوان تمرین نکرده بودم اما هم اکنون پایم بهتر است و امیدوارم در هفته‌های آینده بتوانم به آمادگی صد در صد برسم.